2022’nin bu günleri burçların enerji toplayarak, evrene pozitif mesaj vereceği zamanlar. Merkür’ün etkisine girecek olan tüm burçlar özellikle kariyer anlamında başarılara imza atabilir. İşte bu haftanın burç yorumları:

Koç

Aşk hayatında ılımlı ve anlayışlı bir tavır takınan Koç burçları şansının döndüğü bir dönemde. İş hayatında başarılarının karşılığını alacağı bir haftada olan Koçlar harcamalarına dikkat ettiği takdirde huzuru yakalayacak.

Boğa

Geçtiğimiz haftalarda iş hayatındaki başarılarından söz ettiğimiz Boğalar, bu hafta da bilgi ve donanım açısından kendini geliştireceği bir dönemde. Aşk hayatında huzur bulacağı, güzellikleri paylaşacağı, mutluluklar yaşayacağı bir haftaya başlayacak olan Boğa burçları eğlenceli günler geçirecek.

İkizler

Uzun süredir hüküm süren olumsuzluklarından kurtulan İkizler, bu haftaya sevinçli haberlerle başlayacak. Aşk hayatının da düzene girmesiyle mutlulukları gözlerinden okunan, keyifli günler geçiren İkizler burçları sosyal bir dönemde.

Yengeç

Maddi anlamda rahatlama yaşayacak olan Yengeç burçları, iş hayatında kendini geliştireceği ve yenilikler düşüneceği kararlar alacak. Sadık ve nazik tutumuyla aşk hayatında da olumlu gelişmelerle karşılaşacak olan Yengeçler kendilerini rahat ve huzurlu hissedecek.

Aslan

Önümüzdeki günlerde seyahat planları yapan Aslan burçları, keyifli bir hafta geçirecek. İkili ilişkilerinde sahiplenici tavırlarıyla dikkat çeken Aslanlar, sevdikleriyle bağlarını güçlendirerek uzun süreli ilişkinin adımlarını atacağı bir dönemde.

Başak

Yaşadığı problemler karşısında mantıklı ve sakin tepkiler vererek sıkıntılarını geride bırakan Başaklar için harika bir hafta başlıyor. Aşk hayatında çevresindeki herkesi şaşırtan kararlar alacak olan Başak burçları, duygularına karşılık bularak tutkulu bir birliktelik yaşayacak.

Terazi

Sorumluluklarının ağırlığından kurtulan, iş hayatında büyük bir rahatlama yaşayan Teraziler tüm problemlerin geride bırakacak. Aşk hayatında kaybettiği heyecanı yeniden bulacak, şanssızlıklarını ortadan kaldıracak olan Teraziler bomba haberlerle haftaya başlayacak.

Akrep

İş hayatında derin düşünce yapısı ile dikkat çeken, hemen her alanda başarılı olan Akrepler yine lider konumunda. İkili ilişkilerinde ise her zaman saygılı tutumuyla dikkat çeken, uzun süreli birliktelikler yaşayan olan Akrep burçları bu haftanın en gözde burçlarından.

Yay

İş hayatındaki başarılarıyla her zaman göz önünde olan Yay burçları, herkesle uyumlu olacağı bir haftada. Aşk hayatında farklı gelişmeler yaşayarak tüm olumsuzlukları üzerinden atacak olan Yaylar eğlenceli günler geçirerek heyecan, tutku ve romantizmi yanı başında bulacak.

Oğlak

Aşk hayatındaki olumsuzluklardan sıyrılan, iyimser kararlar alarak haftaya huzurla başlayan Oğlak burçları, macera yaşayacağı bir hafta geçirecek. İş hayatında otoriteleri güçlü olan Oğlaklar büyük değişimler yaşayarak başarılarından söz ettireceği bir döneme girecek.

Kova

Bolca şans ve fırsatlarla haftaya başlayacak olan Kova burçları aşk hayatında köklü değişiklikler yaşayacak, kendilerini daha mutlu ve huzurlu hissedecek. Geçtiğimiz haftalarda iş hayatında zorluklar yaşayan Kovaların tüm problemleri ortadan kalkacak.

Balık

Uzun süredir devam eden birlikteliğine yeni heyecanlar katan Balık burçları mutlu bir dönemde. İş ve sosyal hayatında kendilerini memnun edecek gelişmelerle karşılaşacak olan Balıklar yenilenerek haftaya başlayacak.