TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yunus Emre yine Acun Ilıcalı’yı sinirlendirdi: Ilıcalı’dan ‘Seni çekmek zorunda mıyız’ çıkışı… Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

Survivor All Star, yeni bölümleriyle seyircilerle buluşmaya devam ediyor. 2 Nisan Salı akşamı yayınlanan 74. bölümde, özellikle Atakan-Poyraz arasındaki tartışma ve ardından konseyde Acun Ilıcalı'nın Yunus Emre'ye olan tepkisi dikkat çekti. İşte son bölümde yaşananlar...

Haber Giriş Tarihi: 03.04.2024 12:09
Haber Güncellenme Tarihi: 03.04.2024 12:09
Kaynak: HABER MERKEZİ
Yunus Emre yine Acun Ilıcalı’yı sinirlendirdi: Ilıcalı’dan ‘Seni çekmek zorunda mıyız’ çıkışı… Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star'da tansiyon bir dakika bile düşmüyor. 2 Nisan akşamı 74. bölümü yayınlanan Survivor'da; haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. 2 Nisan Salı akşamı Survivor’da neler oldu?

ATAKAN POYRAZ TARTIŞMASI

ATAKAN VE POYRAZ TARTIŞTI

Kırmızı takım, oyun sonunda galip gelirken, Poyraz'ın "Potaya geleceğim" iddiaları tartışmalara yol açtı ve kırmızı takımın zafer kutlamaları gerginlik yarattı.

Poyraz, rakip takıma yönelik küfürlü ifadeler kullandı bu durum Avatar Atakan'ın tepkisine neden oldu. Atakan, Poyraz için "Eğer cezasını siz vermezseniz, ben vereceğim" dedi. Bunun üzerine Yunus Emre'nin gülerek olaya dahil olması ve kötü sözler sarf etmesi, Seda'nın isyan etmesine yol açtı.

ACUN ILICALI

ACUN ILICALI’DAN YUNUS EMRE’YE SERT TEPKİ

Konseyde Acun Ilıcalı, olay sırasındaki yorumları nedeniyle Hakan'a tepki gösterirken, Yunus Emre'ye özel bir uyarıda bulunacağını ifade etti.

Ilıcalı, "Sen uslanmam diyorsun, sen düzelmem diyorsun. Hepimiz şükredelim 'Yunus Emre bize dalmadı' diye. Sana özel bir uyarı yapacağım" şeklinde konuştu.

Yunus Emre, önce Seda'ya laf attı, sonra konuşurken gülerek "Acun ağabey, ben konuşsam mı? Bu kadını dinlemek istemiyorum" dedi.

Seda, gerginlik sırasında Yunus Emre'nin sözleriyle kendisini uyardığını belirtince; Yunus Emre, "Ben ne söylemişim? Hep bir ağızdan söyleyin" dedi.

SURVİVOR SEDA

ILICALI: SEN KENDİNİ NEREDE ZANNEDİYORSUN?

Sinirlenen Acun Ilıcalı, "Sen kendini nerede sanıyorsun? Konuşmaya devam etme, sus Yunus Emre" dedi.

Ardından Ilıcalı, "Seda sana ya da annene küfür etmedi" dediğinde; Yunus Emre, "Ben ne dediğini duydum, bunu da bana yediremezsin" diye yanıtladı.

ACUN ILICALI YUNUS EMRE

DAVRANIŞLARINA KATLANMAK ZORUNDA MIYIZ?

Yunus Emre’nin sözlerine gittikçe sinirlenen Acun Ilıcalı, "Ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, senin düzelme şansın sıfır. Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi? Biz aylardır bu davranışlarına katlanmak zorunda mıyız? Sana söyleyeyim ben, sağlıklı davranmıyorsun. Seda'nın isyanı sonrası neler dediğini hatırlıyor musun? Biz maalesef hepsini duyduk" ifadelerini kullandı.

"SURVIVOR'A NASIL VEDA EDECEKSİN MERAK EDİYORUM"

İlk olarak Poyraz'a kırmızı takım arkadaşlarına yaptığı küfür nedeniyle 2 ödül alamayacağı cezası veren Ilıcalı, Yunus Emre'ye de "Cezan bitmeden yeni bir ceza daha veriyoruz. Bu nasıl bir durum anlayamadım? Allah yardımcımız olsun. Survivor'dan nasıl ayrılacağınızı merak ediyorum. Ancak düello olacağını düşünmüyorum" diyerek onun da 2 ödül kazanamayacağını ifade etti.

SURVİVOR KİM ELENDİ

HAFTANIN 3. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Mavi takımın oylamasının ardından Poyraz, Sercan'a düello teklifini yerine getirerek haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Haftanın ilk eleme adayı Hakan'ın çağrısının ardından Sercan Yıldırım da düello listesine adını yazdırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.