TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Trendyolmilla kapanıyor mu? Trendyol kimin?

Trendyol'un kendi markası olan Trendyolmilla'nın kapanıp kapanmayacağı, müşteriler arasında belirsizlik yaratmaya başladı. Kullanıcılar, Trendyolmilla'nın faaliyetlerini sonlandırıp sonlandırmayacağı konusunda merak etmeye başladı. Peki, Trendyolmilla kapanıyor mu?

Haber Giriş Tarihi: 02.12.2023 12:50
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Trendyolmilla kapanıyor mu? Trendyol kimin?

Trendyolmilla kapanıyor mu? Sosyal medyada Trendyolmilla ürünlerinin artık Trendyol'da satılmayacağı söylentileriyle birlikte gündeme geldi. Trendyol müşterileri, Trendyolmilla'nın kapanıp kapanmayacağı konusunda belirsizlik yaşıyor ve bu konuda bilgi araştırması yapıyor. Trendyol ise Trendyolmilla ürünlerinin artık www.trendyol.com'da satılmayacağını, bunun yerine bu ürünler için yeni bir web sitesi ve uygulama oluşturulacağını duyurdu.

Ancak, bu iddialara yönelik henüz net bir bilgi bulunmuyor.

TRENDYOL KİMİN?

İstanbul merkezli e-ticaret devi Trendyol, Türkiye'nin ilk decacorn şirketi ünvanı olarak dikkat çekiyor. Şirketin en büyük hissedarı yüzde 86,5 ile Çinli Alibaba Group, yüzde 6,96 Demet Suzan Mutlu Üçok, yüzde 5,55 Evren Üçok, yüzde 0,78 Begüm Tekin ve en az hissedarı yüzde 0,21 Zeki Güçlü Kaya'dır . 2010 yılında giyim ürünleri satışına odaklanan Trendyol, zaman içinde pazar yeri modeline geçerek çeşitli kategorilerde farklı satıcılar aracılığıyla geniş bir ürün yelpazesi sunmaya başladı. Trendyol'un etkisiyle 50 binden fazla kadın girişimci e-ticaret sektörüne adım atmış durumda.

Trendyol, 12 Temmuz 2023 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından düzenlenen Süper Lig ve TFF 1. Lig için yapılan sponsorluk ihalesinde 2023-2024 sezonu için devraldığı 700 milyon TL'lik sponsorluk ücreti ile büyük bir döneme imza attı.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kahve Dünyası kimin? Kahve Dünyası Türk şirketi mi?

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.