TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Müge Anlı'da şok edici gerçek: Etiyopyalı Eman, Müge Anlı stüdyosunda babasını arıyor! Ortaya çıkan gerçek herkesi şaşkına çevirdi!

Müge Anlı ve Tatlı Sert'in 15 Nisan Pazartesi bölümünde dikkat çekici bir olay yaşandı. Eman, Etiyopya'dan Türkiye'ye gelerek babası Muzaffer Uzun'u bulmak için Müge Anlı stüdyolarına geldi. Eman, Türkiye, Suudi Arabistan ve Etiyopya arasında yaşadığı baba özlemini dile getirerek babasının 6 yaşındayken kaybolduğunu ve bir daha dönmediğini açıkladı. Eman'ın babası kısa süre içinde bulundu, ancak olayın ardında ortaya çıkan gerçekler oldukça şaşırtıcıydı. İşte Müge Anlı Etiyopyalı Eman olayı ile ile ilgili detaylar...

Haber Giriş Tarihi: 15.04.2024 12:52
Haber Güncellenme Tarihi: 15.04.2024 14:20
Kaynak: HABER MERKEZİ
Müge Anlı'da şok edici gerçek: Etiyopyalı Eman, Müge Anlı stüdyosunda babasını arıyor! Ortaya çıkan gerçek herkesi şaşkına çevirdi!

Atv'nin gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, yine izleyicileri şaşırtan bir olaya sahne oldu. 28 yaşındaki Etiyopyalı Eman, babası Muzaffer Uzun'u bulmak amacıyla Müge Anlı stüdyosuna katıldı ve burada tüm araştırmalar sonucunda Eman'ın babası bulundu. Fakat olayın ardında ortaya çıkan gerçekler oldukça şaşırtıcıydı. İşte Müge Anlı programında Etiyopyalı Eman'ın babasının bulunması olayı ile ile ilgili ortaya çıkan detaylar...

Müge Anlı Etiyopyalı Eman'ın babası bulundu ama...

Türkiye, Suudi Arabistan ve Etiyopya arasında baba özlemi çeken Eman babasını aramak için geçtiğimiz günlerde katıldığı Müge Anlı programında, babasının 6 yaşındayken ayrıldığını ve bir daha geri dönmediğini belirtti.

Eman, babasına hitaben şunları söyledi: "Baba, seni arıyorum. Seninle kavuşmak istiyorum. Seni görmek istiyorum."

Eman: Babamın ailemi tanımasını istiyorum

Eman, en son 22 yıl önce konuştuğu babasını aramak için Müge Anlı stüdyolarına geldi ve şunları söyledi:

"Babamın Suudi Arabistan'da bir restoran işlettiğini öğrendim. Annemle tanışıp evlenmişler ve bu evlilikten ben doğmuşum, tek çocukları benim. Annemle babam 1992 yılında evlenmiş. Annemin önceki evliliğinden 5 çocuğu, babamın da 4 çocuğu varmış. Ben hiç babamı görmedim. Annem beni, Etiyopya'da ailesinin yanına göndermiş ve kendisi Suudi Arabistan'da kalmış. Babamla sadece 6 yaşına kadar telefonla konuştum, sonra iletişimimiz kesildi. Annemle babamın ayrıldığını, ben 7 yaşındayken öğrendim. Bunun üzerine annem Etiyopya'ya geldi ve yanıma yerleşti. Babamı bulamadım, fakat Türkiye'ye döndüğünü duydum. Şimdi Etiyopya'dan Türkiye'ye geldim, babamı bulup Türk kültürünü tanımak istiyorum. Evliyim ve bir çocuğum var, ailemle birlikte geldim. Babamın ailemi tanımasını istiyorum."

Eman'ın avukatı Beyza Hanım, şunları söyledi:

"Müvekkilimin elinde şeriat mahkemesi tarafından verilmiş resmi evlilik belgesi bulunmaktaydı. Bu belgelerle babasını bulabileceğimizi umuyorduk, ancak beklentimizin aksine sonuç alamadık. Bu nedenle sizden yardım almak için buraya geldik."

Müge Anlı'da babasını neden aradığını açıkladı

Eman, yıllar sonra babasını arama nedenini şu sözlerle açıkladı:

"Babamın nasıl biri olduğunu merak ediyorum. Onun hakkında her şeyi bilmek istiyorum. Çocukken neden daha beyaz olduğumu soruyorlardı. Bu yüzden Türkiye'ye geldim."

Müge Anlı'da kahreden gerçek: Eman yasa boğuldu

Programda ortaya çıkan gerçekler, Eman'ı derin bir hüzne sürükledi. Babasını bulmak için Türkiye'ye gelen genç kadın, programa katıldığında babasının Covid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybettiğini öğrendi. Bu acı haberi alan Eman, gözyaşlarına hakim olamadı.

İzleyiciler, Eman'a babasının mezarını görmek isteğinin yanı sıra geniş bir ailesinin olduğu müjdesini verdi. Programa katılan bir izleyici, Eman'ın 3 kız ve 3 erkek kardeşi olduğunu ifade etti. Eman ise, babasını aramamasının nedeninin maddi imkansızlık olduğunu belirtti.

Müge Anlı'dan sert tepki

Eman'ın kardeşleri durumdan haberdar olmadıklarını ifade ederken, Müge Anlı, "Bu erkeklerin bazıları nasıl sır saklıyorlar, gerçekten inanılmaz. Hiçbir sözlerine güven olmaz. Bu erkekler nasıl böyle şeyleri saklayabiliyorlar?" diyerek duruma tepki gösterdi.

Geçmişle ilgili daha fazla detay ortaya çıktıkça genç kızın duygusal çıkmazı da derinleşti. Yayına bağlanan Eman'ın amcası, "Biz şoktayız. O bizim yeğenimiz. O bizim çocuğumuzdur. Ben, rahmetliyle Suudi Arabistan'daydım. Bana hiç bahsetmedi. Rahmetli burada evliydi" dedi.

Eman'ın abisi canlı yayına bağlandı

Eman'ın abisi de yayına bağlanarak, çok şaşkın olduğunu dile getirdi. Kardeşinin sesini ilk kez duyan Cemil Bey, "Biz kardeşimizin yanındayız. Başımızın üstünde yeri var," şeklinde konuştu.

Babasının hayatta olmayacağı ihtimalini hiç aklına getirmediğini söyleyen Eman, gözyaşları içinde şunları dile getirdi: "Babamla inşallah cennette buluşuruz. Keşke bana ile ilgili bir şeyler söyleseydi. Onların varlığını biliyordum, hatta fotoğrafları da vardı."

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.