TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kül Masalı 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı 5. bölüm fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. Merakla beklenen Kül Masalı 5. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Haber Giriş Tarihi: 17.03.2024 15:17
Haber Güncellenme Tarihi: 17.03.2024 15:17
Kaynak: HABER MERKEZİ
Kül Masalı 5. bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı, 14 Şubat 2024 tarihinde ilk bölümü ile ekranlarda yerini aldı. Beklenen dizi, her Perşembe saat 20:00’da izleyiciler ile buluşacak...

KÜL MASALI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Arat’ın öldü bilinen karısı Jale’nin ortaya çıkmasıyla Özge evde yeri olmadığını düşünerek gitmek ister. Fakat karısının hamile olduğunu öğrenen ve onu çok seven Arat buna asla izin vermeyecektir. Neveser ise, Özge’yi iyice köşeye sıkıştıracak acımasız plan yapar. Beklenmedik bir olay Özge ve Jale arasındaki gerilimin artmasına sebep olur. İki kadının da kendi açılarından haklı olduğu durum şaşırtıcı gelişmelere gebedir.  Jale’nin dönüşü Arat’ın bastırmaya çalıştığı öfkesinin ortaya çıkmasına sebep olur. Özge Arat’ın hiç bilmediği yönlerini keşfetmeye başlamıştır. Jale’nin alıkonduğu mekan üzerinden soruşturmasını derinleştiren Baş komiser Cemil  sürpriz bir isme ulaşır.  Dışardan bakıldığında zenginliğiyle göz kamaştıran Giraylı hanesinde hiçbir şey göründüğü gibi değildir.  Ve en nihayetinde sırlarla dolu bu ailenin hayatında tesadüflere yer olmadığı gerçeği ile sarsıcı bir şekilde yüzleşiriz.

KÜL MASALI KONUSU

Türkiye’nin en zengin ve köklü ailelerinden Giraylı ailesinin veliahtı Arat Giraylı (Gökhan Alkan), yoksul ve mütevazı bir geçmişten gelen Özge (Sevda Erginci) ile karşılaşıp ilk görüşte aşık olup evlenirler. Özge yaklaşık 6 yıldır bir restoranda aşçılık yapmaktadır. Özge’nin Arat’ın ailesinin yaşadığı konağa gelin olarak girmesi onu bir anda bir aşk masalından entrikalarla dolu bir dünyaya sokar. Kocasının geçmişinden gelen öfke patlamaları, Özge’nin kız kardeşi Behiye'nin (Gizem Güneş) zenginlik ihtirası ve Arat’ın şaibeli şekilde ölen eşi Jale’nin (Başak Gümülcinelioğlu) peşini bırakmayan gölgesi Özge'nin bu zorlu yolculuğunu daha da karmaşık hale getirir.

KÜL MASALI OYUNCU KADROSU

TRT1'in yeni dizisi Kül Masalı, oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı pek çok isim yer alıyor.

Gökhan Alkan, Sevda Erginci, Başak Gümülcinelioğlu, Hülya Darcan, Ushan Çakır, Özgür Çevik gibi isimler Kül Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

KÜL MASALI 5.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kül Masalı dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Kül Masalı 5. Bölümde ne olacak? Kül Masalı dizisinin 5. Bölüm fragmanını aşağıda yer alan linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

KÜL MASALI 5. BÖLÜM FRAGMANINI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.