TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı yayınlandı! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı izle…

Kızılcık Şerbeti'nin 41. bölümü izleyicilerle buluştu. Yeni bölümü merak eden izleyiciler Kızılcık Şerbeti 42.bölüm fragman izle gibi araştırmalarını arama motorlarında hız kesmeden arıyor. İşte, Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölüm fragmanı!

Haber Giriş Tarihi: 03.12.2023 12:00
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Kızılcık Şerbeti 42. bölüm fragmanı yayınlandı! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı izle…

Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle seyirciyi ekrana kilitliyor. Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği Evrim Alasya, Barış Kılıç ve Sıla Türkoğlu'nun yer aldığı Kızılcık Şerbeti dizisi, son bölümüyle sosyal medyaya damga vurdu. Kullanıcılar tarafından Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. İşte, Kızılcık Şerbeti 42.bölüm fragmanı!

KIZILCIK ŞERBETİ 41. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ömer’i kadın arkadaşıyla gören Kıvılcım bu durumdan çok etkilenmiştir. Ömer ise kafasındaki sorulara cevap arıyor, abisi ile dertleşiyordur.

Bebek Abdullah’ın hastalığı aileyi panik yapsa da bebeğin sarılık olduğu anlaşılacak ve Nilay bebeğiyle bir gün hastanede kalacaktır.

Alev ve Rüzgar birlikteliğini kıskanan Helin onları ayırmak için bir kumpas kurmaya kalkacak ancak Rüzgar onun oyununu bozacaktır.

Kıvılcım onu arayarak okumak istediğini söyleyen bir kıza yardım etmek istediğinde en büyük desteği Rüzgar ve Ertuğrul’dan görecektir.

Nursema’nın hastalığı ağırlaşacak, Umut ile hastaneye gittiklerinde durumu öğrenen Fatih yanlarında olacaktır. Ancak Fatih’in ortadan kaybolmasından işkillenen Doğa dayanamayıp onu takip edecek ve hiç beklemediği bir sürpriz ile karşılaşacaktır.

Umutlar’ın sorunlarını konuşmak için buluşan Alev ve Abdullah’ı gören Mustafa durumdan şüphelenecek, Nilay ile bir oyun kurarak bu işin aslını öğrenmeye çalışacaksa da kendini berbat bir duruma düşürecektir.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU

Modern, eğitimli ve realist bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), boşandıktan sonra ayakta durmayı başarmış ve iki kızını kendi değerleri doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) liseye devam ederken, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım'ın tek arzusu, çocuklarının ileride başarılı ve mutlu bireyler olmalarını görmektir. Ancak Doğa'nın üniversiteye yeni başladığı yıl erkek arkadaşıyla evlenmesi, Kıvılcım için büyük bir hayal kırıklığına neden olur. Doğa'nın kocasının ailesiyle tanıştığında ise hayatının şokunu yaşar. Fatih'in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakâr bir yapıya sahiptir. Kıvılcım, kızının bu farklı aileyle başa çıkamayacağını düşünürken, Doğa aşklarının tüm farklılıklara karşı gelebileceğine inanmaktadır. 'Kızılcık Şerbeti', benzer doğrulara sahip ancak farklı yöntemlere inanan iki aile arasında geçen bir aşk hikayesini konu alır.

Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda; Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, yer alıyor.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Show Tv'nin sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti'nde birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz gibi isimler Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 42.BÖLÜM FRAGMANI

KIZILCIK ŞERBETİ 42. BÖLÜM FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Arka Sokaklar 653. bölüm fragmanı yayınlandı! Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.