TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Fetihler Sultan Mehmed dizisinde bu hafta neler olacak? Fetihler Sultan Mehmed 6.bölüm fragmanı yayınlandı!

Fetihler Sultanı'nın 6. bölüm fragmanı merakla araştırılmaya devam ediyor. Tarihi olayları derinlemesine işleyen dizi, Sultan Mehmed'in büyük mücadelesini ve yaşadığı dönemi ekrana taşıyor. Düğün gecesi Sultan Mehmed'in Gülşah'ı bırakıp Konstantiniyye'ye gitmesi, Edirne Sarayı'nda büyük bir çalkantıya neden oldu. Kızı Gülşah'ın başına gelenleri öğrenen İbrahim, hesap sormak için Murad'a gitme kararı aldı. Fetihler Sultanı Mehmed'in 6. bölüm fragmanında neler olacak?

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2024 15:53
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2024 15:53
Kaynak: HABER MERKEZİ
Fetihler Sultan Mehmed dizisinde bu hafta neler olacak? Fetihler Sultan Mehmed 6.bölüm fragmanı yayınlandı!

Fetihler Sultanı Mehmed'in 5. bölümü TRT1 ekranlarında seyirciyle buluştu. Serkan Çayoğlu, Selim Bayraktar, Fikret Kuşkan, Tuba Ünsal, Seçkin Özdemir ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi usta oyuncuların yer aldığı dizi, Mehmed'in Konstantiniyye'ye olan tek hayali ve aşkı için tehlikeli bir yolculuğa çıktığına odaklanıyor. Mehmed, Zağanos'u kurtarmak için beklenmedik bir kişiyle iş birliği yapacak. Ancak Fetihler Sultanı Mehmed'in 6. bölüm fragmanı hala yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu. İşte merak edilen Fetihler Sultan Mehmed dizisinde merak edilenler…

FETİHLER SULTAN MEHMED DİZİSİNİN 6.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Fetihler Sultanı Mehmed 6. bölüm fragmanı yayınlandı.

FETİHLER SULTANI MEHMED 6. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

fetihler sultanı mehmed dizisi

FETİHLER SULTAN MEHMED DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Mehmed, düğün gecesi tek hayali ve tek aşkı olan Konstantiniyye’ye tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Zağanos’u kurtarmak için Bizans sarayından beklenmedik bir kişiyle iş birliği yapacaktır. Yakalanma riskine rağmen Mehmed, Bizans’ın kalbinden Zağanos’u kurtarabilecek mi? Urban’la buluşan Mehmed, kendisiyle dönmesi için Urban’ı ikna edebilecek mi? Annesinin ölüm haberini alan Mehmed’in dünyası başına yıkılır. Mehmed şimdi ne yapacaktır, bu ölümden babasını mı sorumlu tutacaktır? Düğün gecesi Mehmed’in Gülşah’ı bırakıp Konstantiniyye’ye gitmesiyle Edirne Sarayı çalkalanır. Kızı Gülşah’ın başına gelenleri öğrenen İbrahim, hesap sormak için Murad’a gider. Murad, gelini Gülşah’ı babasına mı verecek? Yoksa hanedan töresini mi uygulayacak? Bu sırada casusları vasıtasıyla şehre sızan Türkleri öğrenen Helena ve Notaras, şehzade Mehmed ve ekibini yakalamak için bir plan yaparlar. Bütün olanları sonradan öğrenen Konstantinos, annesi Helena’nın yönetimdeki varlığından rahatsız olmaya başlar. Helena ve Notaras Mehmed’i yakalayabilecek mi?

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.