TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Denizli'de elektrik kesintisi – 3 Nisan 2024 Çarşamba

Denizli'de elektrik kesintisi listesi... Denizli'de elektrik ne zaman gelecek? 3 Nisan 2024 Çarşamba günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 02.04.2024 11:59
Haber Güncellenme Tarihi: 02.04.2024 11:59
Kaynak: HABER MERKEZİ
Denizli'de elektrik kesintisi – 3 Nisan 2024 Çarşamba

AYDEM elektrik kesintisi listesi! Denizli'de elektrik ne zaman gelecek? 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Denizli'nin farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Denizli'nin hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Denizli elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Denizli elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Denizli'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Denizli elektrik kesintisi ve AYDEM elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. ADM Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre3 Nisan 2024 Çarşamba Denizli'nin bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Denizli'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Denizli'ye elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

ÇİVRİL DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:00 – 14:00

SAVRAN MH.

BULDAN DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:00 – 15:00

CUMHURİYET MH. , CUMHURİYET MH. 34. SK., CUMHURİYET MH. 35. SK., CUMHURİYET MH. A. CEVAT BULDANLIOĞLU CD., CUMHURİYET MH. ADNAN MENDERES BLV., CUMHURİYET MH. CABAROĞLU SK., CUMHURİYET MH. FEVZİ KUYUMCU CD., CUMHURİYET MH. MERKEZ EFENDİ CD., CUMHURİYET MH. SAĞLAM CD., DÖRT EYLÜL MH. , DÖRT EYLÜL MH. ADNAN MENDERES 1. ÇK., DÖRT EYLÜL MH. ADNAN MENDERES BLV., DÖRT EYLÜL MH. SADIK SK., GÖLBAŞI MH. , GÖLBAŞI MH. 122. SK., GÖLBAŞI MH. 123. SK., GÖLBAŞI MH. BADEM SK., GÖLBAŞI MH. ERVAR SK., GÖLBAŞI MH. GÖLKAŞI SK., GÖLBAŞI MH. KARADERE SK., GÖLBAŞI MH. OKKA DERESİ CD., GÖLBAŞI MH. SADIK SK., GÖLBAŞI MH. SEKİYURT CD.

MERKEZEFENDİ DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 12:00

BAHÇELİEVLER MH. , BAHÇELİEVLER MH. 3000. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3002. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3003. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3004. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3005. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3006. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3014. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3054. SK., BAHÇELİEVLER MH. 3055. SK., BAHÇELİEVLER MH. BAHÇELİEVLER MH. BSR İSİMSİZ SK. 43027, BAHÇELİEVLER MH. GÜLİSTAN CD.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi, elektrik enerjisinin beklenmedik veya planlanmış bir şekilde kesilmesidir. Bu kesintiler genellikle elektrik şebekesindeki bir arıza, aşırı yüklenme, doğal afetler, bakım çalışmaları veya enerji tedarikçisi tarafından planlanan kesintiler gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Elektrik kesintileri, evlerde, işyerlerinde ve endüstriyel tesislerde elektrikle çalışan cihazların ve sistemlerin normal işleyişini etkiler ve bazen ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, elektrik kesintileriyle ilgili planlama ve hazırlık önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.