TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ben Bu Cihana Sığmazam 61. Bölüm fragmanı yayınlandı!

atv’nin popüler dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 60. bölüm seyreden izleyiciler 61. Bölüm fragmanını araştırmaya koyuldu. Merakla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam 61. Bölüm fragmanı yayınlandı

Haber Giriş Tarihi: 13.03.2024 15:38
Haber Güncellenme Tarihi: 13.03.2024 15:38
Kaynak: HABER MERKEZİ
Ben Bu Cihana Sığmazam 61. Bölüm fragmanı yayınlandı!

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, her Salı saat 20:00’da izleyicileri ekran karşısına kilitliyor…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Cezayir, Leyla'nın masumiyetini ispat etmek ister. Müfit, Leyla konusunda yardım etmeyeceğini söyleyince şüpheleri üzerine çeker. Müfit'in oğlu Soysal'ın annesiyle birlikte Amerika'da CIA korumasında olduğunu öğrenen Cezayir, bunun arkasında da Erman'ın olduğunu anlar. Erman ise, piyonlarını öne sürerek Cezayir'i oyalarken, büyük hamlesinin hazırlığına başlamıştır.

Behçet yaşadığı acı kaybın sorumlusu olarak gördüğü Cezayir'in karşısına çıkarak intikamını alacağını söyler. Adım adım yükselen savaşta iki taraf da zarar görür. Bu sırada esas düşmanını unutmayan Cezayir'in sürpriz hamlesi Erman'ın planlarını alt üst edecek ve onu yaptıklarıyla sınanacağı büyük bir imtihanın ortasında bırakacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı pek çok isim yer alıyor.

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), İsmail Demirci (Onbeşli), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek gibi isimler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 61. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 61. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ben Bu Cihana Sığmazam 61. Bölümde ne olacak? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 61. Bölüm fragmanını aşağıda yer alan linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 61. BÖLÜM FRAGMANINI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.