TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm fragmanı yayınlandı!

atv’nin popüler dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam 47. bölüm seyreden izleyiciler 48. Bölüm fragmanını araştırmaya koyuldu. Merakla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm fragmanı yayınlandı

Haber Giriş Tarihi: 03.12.2023 11:03
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölüm fragmanı yayınlandı!

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, her Salı saat 20:00’da izleyicileri ekran karşısına kilitliyor…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Zeydan ve Cabbar'ın hakkından gelen Cezayir, Erman'ın uyuşturucu karteline katılan Malkaralı ve Süslü'nün peşine düşerek onlara son bir uyarıda bulunur. Eğer pişmanlık gösterip uyuşturucu satmaktan vazgeçerlerse Cezayir canlarına dokunmayacaktır.

Leyla, Cezayir'in Vedat'ı istememesinden sonra kendine uluslararası işlere imza atan yeni bir müteahhit bulur. Fakat Cezayir, Olcay adında ki bu yeni adamı da araştırmak istemektedir. Yaptığı güvenlik araştırmasından sonra adamın temiz olduğunu öğrenerek rahatlar. Fakat Erman, Vedat vasıtasıyla Olcay'dan haberdar olarak Leyla'ya içinden çıkamayacağı bir tuzak hazırlar.

Bu esnada Onbeşli, ailesini katleden Radovan Samaç'ı aramaya devam etmektedir. Cezayir'in yardımıyla Radovan'ın bir kız kardeşi olduğunu öğrenir.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM KONUSU

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze'ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul'a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM OYUNCU KADROSU

atv’nin sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’ın oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı pek çok isim yer alıyor.

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan Saban (Leyla), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Ragıp Savaş (Atakan), Burak Çelik (Jean Luc), İsmail Demirci (Onbeşli), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Levent Özdilek gibi isimler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 48. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 48. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ben Bu Cihana Sığmazam 48. Bölümde ne olacak? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 48. Bölüm fragmanını aşağıda yer alan linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM 48. BÖLÜM FRAGMANINI BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bambaşka Biri 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.