TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ateş Kuşları 46. bölüm fragmanı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisi 45. bölümle izleyici karşısına çıktı. Ateş Kuşları 46. bölüm fragmanı yayınlandı

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2024 15:53
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2024 15:53
Kaynak: HABER MERKEZİ
Ateş Kuşları 46. bölüm fragmanı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

Ateş Kuşları dizisi son bölümle ATV izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler arama motorlarında Ateş Kuşları 46. Bölüm fragmanı olarak aratmaya başladı. İşte merak edilen Ateş Kuşları 46. Bölüm…

ATEŞ KUŞLARI KONUSU

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşına dahi ulaşamaz. O ulaşabilenlerin yaşadığı da pek söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık... Sokak çocuklarının kaderi genellikle ya hapishane ya da mezarlık olur. Ancak beş cesur çocuk, bu kaderle savaşmayı başarır. Kendilerine "Köksüzler" diyen bu beş çocuk, en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, aralarında bir kız ve bir otistik çocuk da bulunmaktadır. Hikayeleri, çöplükte buldukları 46 günlük bir bebekle başlar ve bu çocuklar, "Köksüzler"den "Ateş Kuşları"na dönüşerek, tüm zorluklara, acılara ve olumsuzluklara rağmen kaderle savaşma mücadelelerini anlatan etkileyici bir hikayeyi izleyicilere sunar. Ateş Kuşları, umutsuzluk içinde parlayan çocukların direnişini ve dayanışmasını merkeze alarak duygusal bir yolculuğa davet ediyor.

ATEŞ KUŞLARI NE ZAMAN? HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Ateş Kuşları dizisi her Cuma 20.00'de yeni bölümleri ile ATV ekranında yayınlanıyor.

ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Barbar ve Gülayşe balayında, dertlerden uzakta geçirdikleri rüya gibi tatilin ardından mahalleye ve hayatın gerçekliğine döner. Bir tarafta Ateş Kuşları'nın sırtına çöken büyük borçlar, diğer tarafta Sultan meselesi… Cemal'in takibiyle Sultan'a dair bazı gerçeklere vakıf olan Barbar'ı zor günler beklemektedir. Öyle ki Sultan meselesi Barbar ve Ali arasında büyük bir yıkıma sebep olacak, Ateş Kuşları arasında soğuk rüzgarlar estirecektir. Mercan, Gülayşe ve tüm ev ahalisini arada bırakacak bu dargınlık ne zaman son bulacak?

Sultan'ın yalanlarıyla geçmişe dair şüpheler duymaya başlayan Barbar, kapanmış dosyaları tekrar aralayacak. Tam evdeki huzursuzluk bitiyor, Ali ve Barbar'ın arasındaki buzlar eriyor derken gerginliği tırmandıran ne olacak? Öte taraftan Ali kapatılamayan borçların acizliğiyle kendisini çaresiz ve köşeye sıkışmış bir durumda bulacak. Mercan ve Gülayşe, bu sıkıntısında Ali'ye destek olmak için onun arkasından ne işler karıştıracak? Torununa kavuşan Çelik'in ve yaşananlara tereddütle yaklaşan Zıpkın'ın cephesinde sular ne zaman durulacak?

ATEŞ KUŞLARI KADROSU VE KARAKTERLERİ…

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Bülent Polat (Feza), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Nizam Namidar (Nizam), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Gökay Müftüoğlu (Suat), Görkem Doğan (Pamir)

ATEŞ KUŞLARI 46. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı linki. İşte 46. Bölüm fragman…

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.