TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Ateş Kuşları 42. bölüm fragmanı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisi 41. bölümle izleyici karşısına çıktı. Ateş Kuşları 42. bölüm fragmanı yayınlandı

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 14:44
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 14:44
Kaynak: HABER MERKEZİ
Ateş Kuşları 42. bölüm fragmanı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı ile gelecek hafta neler olacak?

Ateş Kuşları dizisi son bölümle ATV izleyicisi karşısına çıktı. Dizinin son bölümünün ardından yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler arama motorlarında Ateş Kuşları 42. Bölüm fragmanı olarak aratmaya başladı. İşte merak edilen Ateş Kuşları 42. Bölüm…

ATEŞ KUŞLARI KONUSU

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşına dahi ulaşamaz. O ulaşabilenlerin yaşadığı da pek söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık... Sokak çocuklarının kaderi genellikle ya hapishane ya da mezarlık olur. Ancak beş cesur çocuk, bu kaderle savaşmayı başarır. Kendilerine "Köksüzler" diyen bu beş çocuk, en büyüğü 13, en küçüğü 6 yaşında, aralarında bir kız ve bir otistik çocuk da bulunmaktadır. Hikayeleri, çöplükte buldukları 42 günlük bir bebekle başlar ve bu çocuklar, "Köksüzler"den "Ateş Kuşları"na dönüşerek, tüm zorluklara, acılara ve olumsuzluklara rağmen kaderle savaşma mücadelelerini anlatan etkileyici bir hikayeyi izleyicilere sunar. Ateş Kuşları, umutsuzluk içinde parlayan çocukların direnişini ve dayanışmasını merkeze alarak duygusal bir yolculuğa davet ediyor.

ATEŞ KUŞLARI NE ZAMAN? HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Ateş Kuşları dizisi her Cuma 20.00'de yeni bölümleri ile ATV ekranında yayınlanıyor.

ATEŞ KUŞLARI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Ateş Kuşları, Barbar'ın nezarete atılmasıyla bir kere daha evlerini kaybetme korkusu yaşar. Ancak Seyfi'nin şantajına boyun eğmek yerine ona büyük bir oyun oynamaya kararlıdırlar. Onların mahalleden gitme ihtimalini öğrenen Reyhan ise annesinden habersiz Hacer, Mercan ve Gülayşe'yi güne davet eder. Tüm mahalleli kadınlarla birlikte güne katılan Mercan, Gülayşe ve Hacer ortama uyum sağlamak zorunda kalırken aslında Reyhan, Kara'ya büyük bir tuzak kurmuştur. Bu tuzak Kara'nın başını yakarken Ateş Kuşları'nı da bir kere daha mahalleliyle karşı karşıya getirecektir.

Seyfi'nin tüm çabalarına rağmen Hacı Hafız anlattığı hikayelerle giderek mahallelinin saygısını kazanmaktadır. Sultan, hayalini kurduğu zengin hayata adım adım yaklaştığını düşünürken onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Zıpkın, Sare ile birlikte Ankara'ya gideceğini kardeşlerine nasıl söyleyeceğini bilemez. Sabit satılması için galeriye bırakılan Ejderha'dan ayrılmaya hazır değildir, onu geri almak için Su ile birlikte büyük bir işe kalkışır. Çelik Komutan ise kızı Ayça'nın kendisinden gizli bir işler çevirdiğine emin olur ve bu konuda Barbar'dan yardım ister.

ATEŞ KUŞLARI KADROSU VE KARAKTERLERİ…

İlayda Alişan (Gülayşe), Hande Soral (Mercan), Burak Tozkoparan (Barbaros), Görkem Sevindik (Ali), Bülent Polat (Feza), Emin Gürsoy (Hacı Hafız), Ahmet Saraçoğlu (Çatal), Nizam Namidar (Nizam), Boncuk Yılmaz (Nazmiye), Gonca Cilasun (Hacer), Erdem Şanlı (Zıpkın), Emir Çubukçu (Sabit), Ali Önsöz (Kara), Ergül Miray Şahin (Sare), Evren Erler (Mete), Lilya İrem Salman (Hüma), Umut İnan (Çocuk Ali), Almira Albay (Çocuk Mercan), Fuat Fatih Odabaşı (Çocuk Sabit), Berke Obuz (Çocuk Zıpkın), Umut Ege Baştemur (Çocuk Kara), Kaan Sevi (Cemal), Yeşim Dalgıçer (Sezin), Gökay Müftüoğlu (Suat), Görkem Doğan (Pamir)

ATEŞ KUŞLARI 42. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı linki. İşte 42. Bölüm fragman…

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.