TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

9 Mayıs Manisa elektrik kesintisi listesi! Manisa’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Manisa'da elektrik kesintisi listesi... Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Mayıs Perşembe günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2024 12:46
Haber Güncellenme Tarihi: 09.05.2024 10:28
Kaynak: HABER MERKEZİ
9 Mayıs Manisa elektrik kesintisi listesi! Manisa’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Gediz elektrik kesintisi listesi! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 9 Mayıs Perşembe günü Manisa'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 9 Mayıs Perşembe  Manisa'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Manisa elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Manisa elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Manisa'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Manisa elektrik kesintisi ve GEDİZ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. GDZ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 9 Mayıs Perşembe günü Manisa'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Manisa'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Manisa'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! 

YUNUSEMRE MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:00 – 16:00

Sarıahmetli sarıahmetli, Yuntdağıköseler Köseler Köyü İç Yolu, Sarıahmetli Sarıahmetli Köyü İç Yolu, Yuntdağyenice , Yuntdağıköseler YUNTDAĞIKÖSELER, , Karaahmetli İsimsiz2, Karaahmetli Karaahmetli Köyü İç Yolu, Sarıahmetli , Sarıahmetli SARIAHMETLİ

GÖRDES MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:00 – 16:00

Boyalı İsimsiz87, Boyalı Boyalı, Kavakalan ARAZİ YOLU, , Boyalı , Boyalı yol, Boyalı BOYALI KARAAĞAÇ, Şahinkaya Şahinkaya, Yeniköy YENİKÖY BOYALI, Kavakalan , Boyalı ÇAYBAŞI

SALİHLİ MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 15:00

Aksoy 190. Sk., Sağlık Askeriye Cd., Aksoy 194. Sk., Sağlık 182. Sk., Aksoy ŞÜHEDA, Aksoy Askeriye Cd., Aksoy 223. Sk., , Aksoy , Aksoy 182. Sk.

SOMA MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 15:00

Manisa Soma'ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : Göktaş Göktaş Köyü İç Yolu, Göktaş GÖKTAŞ, Göktaş İsimsiz16, Göktaş İsimsiz11, Göktaş İsimsiz10, Göktaş İsimsiz9, Göktaş Göktaş Sk., Göktaş , Büyük Güney GÖKTAŞ, Büyük Güney Göktaş Köyü İç Yolu

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.