TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

3 Şubat'ta Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor'da heyecan dolu anlar yaşanıyor. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Survivor kadrosunda değişiklik yapılacağını açıkladı. Diğer taraftan, yarışmacılar arasında kıyasıya rekabet devam ediyor. Dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan bir erkek yarışmacı eleme adayı olacak. Peki, Survivor'da yeni takımlar nasıl oluştu? 3 Şubat'ta Survivor'da eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Haber Giriş Tarihi: 04.02.2024 00:36
Haber Güncellenme Tarihi: 04.02.2024 00:36
Kaynak: HABER MERKEZİ
3 Şubat'ta Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Bu akşam ekranlara gelen bölümde izleyiciler, nefes kesen rekabetin yanı sıra yeni takım oluşumlarını da merakla bekliyor. Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla birlikte Survivor kadrosunda değişiklikler yaşanacak mı, izleyiciler tarafından büyük bir merak konusu haline geldi. Ayrıca, dokunulmazlık oyunu sonucunda eleme adayı kim olacak ve takımlar arasındaki mücadele nasıl sonuçlanacak izleyiciler tarafından dört gözle bekleniyor.

Survivor'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Acun Ilıcalı, Survivor takımlarında gerçekleşecek değişiklikleri açıkladı. Acun Ilıcalı'nın duyurusu sonrasında ise Survivor'da kadro değişimi ve yeni takımlar izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Ayrıca, dokunulmazlık oyununda kaybeden takımdan belirlenecek eleme adayı da büyük bir merak konusu. Peki, Survivor'da eleme adayı kim oldu? İşte Survivor'daki kadro değişimi ve gelişmeler...

Survıvor'da yeni kadrolar nasıl oldu?

Survivor'da nefes kesen mücadelede heyecan dolu gelişmeler yaşanıyor! Acun Ilıcalı, Survivor'da kadro değişikliğini duyurarak izleyicilere büyük bir sürpriz yaşattı. Mavi takımın güçlü yarışmacısı Nefise, kırmızı takıma transfer oldu. Bu değişiklikle birlikte kırmızı takımın yeni üyesi olarak mücadelesine devam edecek. Öte yandan kırmızı takımın başarılı ismi Yağmur ise Mavi takıma katılarak yeni bir sayfa açtı. Diğer yarışmacılar ise bulundukları takımlarda mücadeleye devam edecek. Survivor'da kadro değişimleri, rekabeti artıracak ve izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor. Survivor'daki bu sürpriz gelişmeler, yarışmanın dinamiklerine yeni bir soluk getirecek gibi duruyor.

3 Şubat'ta Survivor'da eleme adayı kim oldu?

Survivor'da heyecan dolu mücadele devam ediyor! Dokunulmazlık oyununda kıyasıya bir mücadele yaşandı ve kazanan ekip 12-3'lük skorla kırmızı takım oldu. Bu sonuçla birlikte mavi takımdan bir isim eleme adayı olarak belirlenecek. Bu hafta Survivor'da erkek elemesi yapılacağı için eleme adayları erkek yarışmacılar arasından seçildi.

Mavi Takımdan çıkacak aday ada konseyinde belirlendi. En çok ismi çıkan 1. Eleme adayı olacak Survivor All Star’da bu hafta. Ada konseyinden eleme adayı olarak iki isim çıkıt; Hakan ve Yaman. 7’şer oy alan Yaman ve Hakan arasında takım kaptanı olan Seda seçim yaptı. Survivor’da ada konseyinde eşitlik çıkınca eleme adayını Seda belirledi. Seda eleme adayı olarak Yaman’ın adını söyledi. Buna göre haftanın ilk eleme adayı Yaman oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.