TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

3 Nisan Uşak elektrik kesintisi! Uşak’ta elektrikler ne zaman gelecek?

Uşak'ta elektrik kesintisi listesi... Uşak'ta elektrik ne zaman gelecek? 3 Nisan 2024 Çarşamba günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 02.04.2024 13:00
Haber Güncellenme Tarihi: 02.04.2024 13:04
Kaynak: HABER MERKEZİ
3 Nisan Uşak elektrik kesintisi! Uşak’ta elektrikler ne zaman gelecek?

OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Uşak'ta elektrik ne zaman gelecek? 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Uşak'ın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Uşak'ın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Uşak elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Uşak elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Uşak'ta elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Uşak elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 3 Nisan 2024 Çarşamba günü Uşak'ın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Uşak'ta elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Uşak'ta elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Uşak'ta hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Uşak'a elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

EŞME UŞAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:30 – 16:30

ARAPLAR - KÖYÜN KENDİSİ : ARAPLAR KÖY SOKAĞI 3.4.2024-10:30-16:30-ARAPLAR DAĞ TR1-AG ÇIKIŞ

BANAZ UŞAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:30 – 16:30

ÇİFTLİK - KÖYÜN KENDİSİ : ÇİFTLİK KÖY SOKAĞI 03.04.2024-10:30-16:30-BANAZ ÇİFTLİK KÖYÜ TR-AG ÇIKIŞ

KARAHALLI UŞAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:30 – 16:30

Uşak Karahallı'ta Elektriği Kesilen Sokak ve Mahalleler : KARAYAKUPLU - KÖYÜN KENDİSİ : KARAYAKUPLU KÖY SOKAĞI , PINAR KÖY SOKAĞI 3.4.2024-10:30-16:30-KARAYAKUPLU KÖYÜ-AG ÇIKIŞ

ULUBEY UŞAK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:30 – 16:30

Dikkat! Ulubey için Elektrik Kesintisi Olacak Bölgeler : İNAY - KÖYÜN KENDİSİ : İNAY SOKAK , İNAY-1 SOKAK , İNAY-2 SOKAK 03.04.2024-10:30-16:30-İNAY TR1-AG ÇIKIŞ

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.