TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

2 Mart 2024: Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor'da bu hafta gerçekleşen dokunulmazlık oyunu sonucunda kırmızı ve mavi takım kıyasıya mücadele etti. Oyunda başarılı olan takım dokunulmazlığı kazandı. Erkek elem haftasında dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Haftanın ilk elem adayı kim oldu? Detaylar haberimizde...

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2024 00:28
Haber Güncellenme Tarihi: 03.03.2024 00:28
Kaynak: HABER MERKEZİ
2 Mart 2024: Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor'da 2 Mart tarihinde heyecanlı bir dokunulmazlık oyunu gerçekleşti. Kırmızı ve mavi takımın kıyasıya mücadele ettiği bu oyunun ardından kazanan takım ödül olarak helva yedi. Ancak bu rekabetin bir sonucu olarak, kaybeden takımdan bir erkek yarışmacı eleme potasına girdi. Survivor'da bu hafta kimin eleneceği merak konusu oldu. Acun Ilıcalı, konseyde yarışmacıların yakınlarından birinin yemek kuralını ihlal ettiğini açıkladı. Bu gelişmelerin ardından 2 Mart Survivor eleme adayı belirlendi. Şimdi, Survivor'da gerçekleşecek olan erkek eleme potasında kıyasıya bir rekabet bekleniyor. Peki Survior'da haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Survivor'da, 2 Mart tarihinde gerçekleşen dokunulmazlık oyunu büyük bir rekabetle geçti. Mavi ve kırmızı takımların mücadele ettiği oyunda, maalesef Seda ve Poyraz rahatsızlıkları nedeniyle yer alamazken, kırmızı takımdan Nagihan da oyunu kaçırdı. Kazanan takım ise helva ödülünün sahibi oldu. Bu gelişmelerin ardından Survivor'da eleme potasına girecek isimler merak konusu oldu. Acun Ilıcalı'nın konseyde açıklamalarıyla beraber, Survivor heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Survivor'da, 2 Mart'ta gerçekleşen haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir rekabetle sonuçlandı. Kıyasıya mücadeleye sahne olan oyunu 12-10 skorla kazanan ekip kırmızı takım oldu. Bu galibiyetin ardından kırmızı takım, oyunun ödülü olan helvanın da sahibi oldu.

Aysu’nun abisi adaya yemek göndermeye çalıştı

Acun Ilıcalı, Survivor'da yaşanan önemli bir gelişmeyi izleyicilere duyurdu. Survivor tarihinde daha önce duyulmamış bu ola şok etkisi yarattı. Mavi takım yarışmacı Aysu’nun abisi Dominik yerlisi üzerinden Aysu’ya düzenli olarak yiyecek göndermeye çalıştı. Acun Ilıcalı ekibinin fark ettiği bu olayı şu sözlerle anlatıı;

"Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçip, artık işi operasyona bağlamış. Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına yiyecek yollamaya çalışıyor. Biz de bunu tespit ediyoruz."

Aysu’ya 5 ödülden yararlanmama cezası verildi.

2 Mart 2024: Survivor’da elem adayı kim oldu?

Geçen hafta kadın elemesinde adaya veda eden isim Begüm olmuştu. Bu hafta erkek elemesi olacak. Haftanın ilk dokunulmazlık oyunun kaybeden takım Mavi takım oldu. Mavi takım eleme potasına Hakan Hatipoğlu’nu gönderdi. Haftanın ilk eleme adayı Hakan oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.