TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

15 Nisan Pazartesi Manisa elektrik kesintisi! Manisa’da elektriksiz kalacak ilçe ve mahalleler hangileri?

Manisa'da elektrik kesintisi listesi... Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan 2024 Pazartesi günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 14.04.2024 15:06
Haber Güncellenme Tarihi: 14.04.2024 15:06
Kaynak: HABER MERKEZİ
15 Nisan Pazartesi Manisa elektrik kesintisi! Manisa’da elektriksiz kalacak ilçe ve mahalleler hangileri?

Gediz elektrik kesintisi listesi! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek?  15 Nisan 2024 Pazartesi günü Manisa'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak.  15 Nisan 2024 Pazartesi Manisa'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Manisa elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Manisa elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Manisa'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Manisa elektrik kesintisi ve GEDİZ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. GDZ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre  15 Nisan 2024 Pazartesi günü Manisa'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Manisa'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Manisa'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

ALAŞEHİR MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

9:00 - 15:00

Kemaliye

Akkeçili

Kasaplı

Şahyar ( kemer arkası sk. ŞAHYAR )

Matarlı

Piyadeler ( ARAZİ ARAZİ )

Yuvacalı

Türkmen

Toygar

11:00 - 15:00

Baklacı ( baklacı sok. Alaşehir Kula Yolu Mecit Sk. Baklacı Köy Iç Yolu )

Kurtuluş

ŞEHZADELER MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

9:00 - 15:00

Kuşlubahçe ( İnci Küme Evleri Sk. 4231 4262 4262 Turgay Turgay Turgay İnci Küme Evleri Sk. 4215. Sk. 4217. Sk. 4218. Sk. 4220. Sk. 4225. Sk. 4227. Sk. 4229. Sk. 4231. Sk. 4232. Sk. 4236. Sk. 4238. Sk. 4258. Sk. 4262. Sk. Okul Cd. )

YUNUSEMRE MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

9:00 - 15:00

Spil ( 4321. Sk. İnci Küme Evleri Sk. )

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi, modern yaşamın önemli bir parçası olan elektrik akışının beklenmedik şekilde kesilmesi durumudur. Bu kesintiler birçok farklı nedenle meydana gelebilir. En yaygın nedenler arasında doğal afetler, bakım çalışmaları, teknik arızalar ve aşırı yüklenme gibi durumlar yer alır.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik arızasının planlı mı yoksa plansız mı olduğunu bilmek, tüketicilerin bu duruma hazırlıklı olmaları açısından büyük önem taşır. Planlı kesintiler genellikle bakım çalışmaları veya sistem iyileştirmeleri gibi belirli bir zamanda ve sürede önceden duyurulur. Bu durumda, tüketiciler alternatif enerji kaynaklarına veya planlı bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacakları başka bir çözüme başvurabilirler.

Ancak plansız kesintiler, genellikle acil durumlar veya beklenmedik teknik arızalar nedeniyle meydana gelir. Bu durumda, tüketicilerin elektrik kesintisine hazırlıklı olmaları ve güvenlik önlemlerini alarak olası sorunlara karşı önlem almaları önemlidir.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.