TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

10 Mayıs Manisa elektrik kesintisi listesi! Manisa’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Manisa'da elektrik kesintisi listesi... Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 10 Mayıs 2024 Cuma günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 09.05.2024 10:26
Haber Güncellenme Tarihi: 09.05.2024 10:26
Kaynak: HABER MERKEZİ
10 Mayıs Manisa elektrik kesintisi listesi! Manisa’da hangi ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Gediz elektrik kesintisi listesi! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 10 Mayıs 2024 Cuma günü Manisa'nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 10 Mayıs 2024 Cuma Manisa'nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Manisa elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Manisa elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Manisa'da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Manisa elektrik kesintisi ve GEDİZ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. GDZ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 10 Mayıs 2024 Cuma günü Manisa'nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Manisa'da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Manisa'da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Manisa'ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde! 

YUNUSEMRE MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

12:00 – 15:00

Güzelyurt

11:00 – 17:00

Karaali , Karaali Manisa Menemen Yolu

GÖRDES MANİSA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

11.00 – 16:00

Akpınar Akpınar, Beşeylül Beşeylül, Akpınar DAMALTI, Akpınar yok, Akpınar Patika, Akpınar Patıka, Akpınar AKPINAR DAMALTI, Akpınar İsimsiz84, Akpınar KUŞLUK AKPINAR, , Akpınar

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.