TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gaziantep'te elektrik kesintisi – 07 Şubat 2024 Çarşamba

Gaziantep'te elektrik kesintisi listesi... Gaziantep'te elektrik ne zaman gelecek? 07 Şubat 2024 Çarşamba günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 06.02.2024 23:35
Haber Güncellenme Tarihi: 06.02.2024 23:35
Kaynak: HABER MERKEZİ
Gaziantep'te elektrik kesintisi – 07 Şubat 2024 Çarşamba

Toroslar elektrik kesintisi listesi! Gaziantep’te elektrik ne zaman gelecek? 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Gaziantep’in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Gaziantep’in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Gaziantep elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Gaziantep elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Gaziantep’te elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Gaziantep elektrik kesintisi ve Toroslar elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. Toroslar Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 07 Şubat 2024 Çarşamba günü Gaziantep'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Gaziantep’te elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Gaziantep’te elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Gaziantep’te hangi ilçelerde elektrik kesilecek Gaziantep’e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Gaziantep Şahinbey’de elektrik kesintisi

09:00-13:00

96023 nolu, 96025 nolu, şehi̇t mehmet gezelge, 96015 nolu, 96004 nolu yeşi̇lkent

Gaziantep Yavuzeli’nde elektrik kesintisi

09:30-16:30

Yukarıyeni̇köy, yukarıkayabaşı, aşağıkayabaşı, beğendi̇k, fıstıklıgaffar, kasaba, çi̇ltoprak, gülpınar, kuzuyatağı, sarılar yukarıyeni̇köy

Gaziantep Karkamış’ta elektrik kesintisi

09:30-16:30

Kelekli̇ kelekli̇

Gaziantep İslahiye’de elektrik kesintisi

09:30-17:00

Arpalı, prof.Dr. yavuz coşkun arpalı

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.