Eylül Öztürk'ün eski hali ve önceki yaşantısı araştırılırken, merak edilenler arasında Eylül Öztürk kimdir ne iş yapar? gibi sorular yer alıyor. Fenomen Eylül Öztürk'ün geçmişi ve eski hali merak ediliyor. Eylül Öztürk kimdir ne iş yapar? Eylül Öztürk eski hali nasıl? Detaylar haberimizde…

EYLÜL ÖZTÜRK KİMDİR?

Eylül Öztürk, 4 Haziran 1986 tarihinde Balıkesir'de dünyaya geldi. Eğitim hayatına annesi öğretmen olan Eylül Öztürk, ilkokulu Gölcük ve İstanbul'da tamamladı. Annesinin Belçika'ya görevlendirilmesi üzerine ortaokulu Belçika'da okuyarak Flemenkçe, İngilizce ve Fransızca öğrenme şansı elde etti.

Belçika'daki eğitim yıllarında tiyatro gruplarında rol almaya başlayan Eylül Öztürk, 5 yıl boyunca çeşitli oyunlarda performans sergiledi. Türkiye'ye döndüğünde İstanbul Adnan Menderes Anadolu Lisesi'ni kazanan Öztürk, daha sonra dil nedeniyle Yeşilköy Anadolu Lisesi'ne geçiş yaptı ve okulun müzik gruplarında solist olarak görev aldı.

Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu kimdir? Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı mı?

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Yunan Dili ve Edebiyatı Bölümü'ne kaydolan Eylül Öztürk, üniversite yıllarında müzik ve oyunculuk kariyerini sürdürdü. Birçok müzik grubunda solistlik yapan Öztürk, aynı zamanda yerel bir TV kanalında sunuculuk yaparak dizi ve kliplerde rol aldı.

Kariyerine yolcu uçaklarında hosteslikle devam eden Eylül Öztürk, daha sonra hizmet sektöründe bir iş arayışına girdi. Özel bir şirkette çalıştığı dönemde radyo jingle'ları ve reklam müzikleri seslendiren Öztürk, 2014 yılında Knorr Çabuk Çorba reklamlarında yer aldı.

Sosyal medyada çektiği kısa videolar ile büyük bir takipçi kitlesi edinen Eylül Öztürk, Vine'daki "Memeli Mestan" adıyla geniş bir kitle tarafından tanındı. 2014 yılında Beyaz Show'a konuk olan Öztürk, programın sunucuları Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak için yazdığı "3 Adam" parçası ile dikkat çekti.

2014 yılı sonlarında "Üstün Dökmen ile Yaşama Yerleşmek" adlı programda oyunculuk yapan Öztürk, 24 Ocak 2015 tarihinde başlayan "Benzemez Kimse Sana" yarışma programına katıldı. Şu sıralar "4 Kadın Zamanı" programının dört sunucusundan biri olarak ekranlarda boy gösteren Eylül Öztürk, 2017 yılında Barış Kenan Özkan ile evlendi.

EYLÜL ÖZTÜRK NE İŞ YAPIYOR?

Eylül Öztürk, geçmişte oyunculuk kariyerine sahipti. Ancak şu anda güzellik salonlarını işletiyor ve kendi kozmetik markasının ürünlerini satışa sunuyor.

EYLÜL ÖZTÜRK ESKİ HALİ

eylül öztürk estetiksiz hali

EYLÜL ÖZTÜRK ESKİ HALİ

eylül öztürk estetiksiz hali

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Banu Parlak kimdir? Fenomen Banu Parlak ne iş yapıyor?

Kaynak: HABER MERKEZİ