TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Eskişehir elektrik kesintisi – 02 Şubat 2024 Cuma

Eskişehir'de elektrik kesintisi listesi... Eskişehir'de elektrik ne zaman gelecek? 02 Şubat 2024 Cuma günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2024 23:25
Haber Güncellenme Tarihi: 01.02.2024 23:25
Kaynak: HABER MERKEZİ
Eskişehir elektrik kesintisi – 02 Şubat 2024 Cuma

OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Eskişehir'de elektrik ne zaman gelecek? 02 Şubat 2024 Cuma günü Eskişehir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 02 Şubat 2024 Cuma günü Eskişehir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Eskişehir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Eskişehir elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Eskişehir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Eskişehir elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 02 Şubat 2024 Cuma günü Eskişehir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Eskişehir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Eskişehir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Eskişehir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Eskişehir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

ESKİŞEHİR SEYİTGAZİ ELEKTRİK KESİNTİSİ

10.00-12.00

MERKEZ İKİÇEŞME : AFYON CADDE Tarım Kredi Lütfi Yüksel Hatbaşı Ayırıcısı Fiziki İrtibat Çalışması

09.30-15.30

MERKEZ AYVALI : , AYVALI SOKAK MERKEZ BEŞSARAY : , BEŞSARAY SOKAK MERKEZ GÖKNEBİ : , GÖKNEBİ SOKAK MERKEZ ÜÇSARAY : , ÜÇSARAY SOKAK MERKEZ YUKARISÖĞÜT : , YUKARISÖĞÜT SOKAK MERKEZ AŞAĞISÖĞÜT : , AŞAĞISÖĞÜT KÜME EVLER 02.02.2024 TARİHİNDE PLANLI BAKIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE 09:30 15:30 SAATLERİ ARASINDA ENERJİ KESİNTİSİ YAPILACAKTIR. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir. –

ESKİŞEHİR ÇİFTELER ELEKTRİK KESİNTİSİ

09.00-17.00

MERKEZ ADALAR : BESİHANELER SOKAK , EMİNEKİN CADDE , KURTİNİ SOKAK , MEVLANA SOKAK , NENE HATUN SOKAK

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Kaynak: HABER MERKEZİ

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.