OEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Eskişehir'de elektrik ne zaman gelecek? 21 Kasım 2023 Salı günü Eskişehir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 21 Kasım 2023 Salı günü Eskişehir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Eskişehir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Eskişehir elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Eskişehir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Eskişehir elektrik kesintisi ve OEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. OEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 21 Kasım 2023 Salı günü Eskişehir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Eskişehir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Eskişehir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Eskişehir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Eskişehir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

MAHMUDİYE ESKİŞEHİR’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 18:00

MERKEZ - KAYMAZYAYLA : KAYMAZYAYLA SOKAK

MERKEZ - MESUDİYE : MESUDİYE SOKAK

MERKEZ - ŞEREFİYE : ŞEREFİYE SOKAK

MERKEZ - YEŞİLYURT : YEŞİLYURT SOKAK

09:00 – 17:00

MERKEZ - DEĞİŞÖREN : DEĞİŞÖREN SOKAK

MERKEZ - AKSAKLI : AKSAKLI SOKAK

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

Eskişehir elektrik kesintisi – 20 Kasım 2023 Pazartesi Eskişehir elektrik kesintisi – 20 Kasım 2023 Pazartesi

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR -Uzman Uzlaştırmacı Uygulaması Eskişehir’e geliyor

Kaynak: HABER MERKEZİ