TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İESOB Başkanı Yalçın Ata'dan yerel seçimler sonrası açıklama

İESOB Başkanı Yalçın Ata yerel seçimler sonrası açıklamalarda bulundu. 

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2024 14:48
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2024 14:48
Kaynak: BÜLTEN
İESOB Başkanı Yalçın Ata'dan yerel seçimler sonrası açıklama

İESOB Başkanı Yalçın Ata yerel seçimler sonrası açıklamalarda bulundu. "Yeni dönemde belediye başkanlarımıza başarılar dilerken, tüm belediyelerde Esnaf Masa’larının, Esnaf Daire’lerinin kurulmasının gerekliliğine işaret etmek istiyorum" diyen Ata şunları söyledi:

"Ülke genelinde 31 Mart 2024 yerel seçimleri tamamlanmıştır. Yerel seçim sonuçlarının İzmir’e ve Türkiye’ye hayırlı olmasını diliyor, İzmir’de göreve seçilen tüm belediye başkanlarımızı gönülden kutluyorum.

Esnaf sanatkarlar Türk toplumunun vazgeçilmez mozaiği, sosyal yaşamın temel unsurudur. Toplumsal hayatta üstlendikleri ekonomik, sosyal ve kültürel işlevler nedeniyle topluma yön veren etkin bir kesimi oluştururlar.

Yeni dönemde belediye başkanlarımıza başarılar dilerken, tüm belediyelerde Esnaf Masa’larının, Esnaf Daire’lerinin kurulmasının gerekliliğine işaret etmek istiyorum.

Esnaf sanatkarlar halkın içinde yaşar, halkın çoğunluğunu oluştururlar. Dolayısıyla bu kesimin sıkıntılarının giderilmesi, zincirin devamında toplumsal huzuru ve refahı sağlayacak önemli bir etken olacaktır. Aynı şekilde belediyelerde kurulacak Esnaf Masaları, yerel yönetimlerin işleyişini de hızlandıracak ve rahatlatacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle seçim sonuçlarına her kesimin saygı duyması gerektiğini ifade eder, seçilen tüm başkanlarımıza ve yerel yönetim kadrolarına başarılar dilerim."

Kaynak: BÜLTEN

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.