TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Aydem Perakende’den çiftçilere TarımKart ile ödeme kolaylığı geliyor

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, çiftçilere fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile iş birliği yaptı. Bu kapsamda çiftçiler, QNB Finansbank TarımKart ile yapacakları elektrik faturası ödemelerinde ilk üç ay için sıfır faizin yanı sıra hasat tarihine kadar vadelendirme ve vade boyunca istedikleri zaman geri ödeme imkanına sahip olacak.

Haber Giriş Tarihi: 04.03.2024 11:19
Haber Güncellenme Tarihi: 04.03.2024 11:19
Kaynak: İHA
Aydem Perakende’den çiftçilere TarımKart ile ödeme kolaylığı geliyor

Aydem Enerji’nin elektrik perakende şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterilerine sunduğu ödeme kanallarını çeşitlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda QNB Finansbank ile iş birliği yapan Aydem Perakende ve Gediz Perakende, elektrik faturalarını TarımKart ile ödeyen çiftçilere kolaylıklar sağlıyor.

Gelirini tarımsal üretimden sağlayan ve çiftçilik belgesi sahibi tüm üreticiler, QNB Finansbank TarımKart’a sahip olarak elektrik fatura ödemelerinde hasat tarihine kadar vadelendirme şansı elde edecek. İlk üç ay için sıfır faiz uygulanacak iş birliğinde, Tarım Kart’ın ekstre tarihi, yetiştirilen ürünün hasat tarihine göre yılda bir veya yılda iki ödemeli olarak belirlenecek.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen üreticiler, en yakın QNB Finansbank İşletme Bankacılığı Şubesine gelerek, Tarım Kart başvurusunda bulunabilecek. Üreticiler Tarım Kart kullanarak fatura ödemelerini Aydem Perakende ve Gediz Perakende Müşteri İlişkileri Merkezlerinde gerçekleştirebilecek.

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.