TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

22 ayar bilezik fiyatları kaç para? Bilezik fiyatları güncel bilgileri

Her dönemin favorisi bilezik fiyatları ne kadar? Bilezik çeşitleri ve fiyat aralıkları. Altın bilezik fiyatları kaç oldu? İşte konuya ilişkin bilgiler…

Haber Giriş Tarihi: 01.12.2023 12:22
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
22 ayar bilezik fiyatları kaç para? Bilezik fiyatları güncel bilgileri

Altın fiyatlarının istikrarlı bir şekilde artış göstermesi, pek çok kişinin gün içerisinde altın fiyatlarını araştırmasına neden oluyor. Özellikle altın bilezik fiyatları, yaş grubu farklı birçok insan tarafından inceleniyor. Kimisi altını bir yatırım aracı olarak görürken kimisi de aksesuar olarak kullanmayı tercih ediyor. Bilezik fiyatları söz konusu olduğunda, alınacak olan bileziğin özellikleri de fiyat üzerinde doğrudan bir etki yaratıyor. Bilezik gram fiyatı ne kadar oldu? En fazla tercih edilen bilezik çeşitlerinin ayarı kaç? Altın fiyatları ve bilezik fiyatları ile ilgili merak edilen bilgileri, haberimizin devamında sizin için inceledik.

22 ayar bilezik fiyatları kaç para?

Özellikle düğün zamanı gelinin yakınları tarafından geline en fazla takılan takılardan biri, 22 ayar bilezik oluyor. Bu nedenle de 22 ayar bilezik fiyatları hakkında sıklıkla araştırmalar yapılıyor. Kimi insanlar bu araştırmaları kuyumculara gidip sorarak yaparken kimi insanlar da internet üzerinden incelemelerde bulunuyor. Güncel altın fiyatı baz alındığında 22 ayar bileziklerin gram alış fiyatı bin 760 TL 25 kuruş olarak kendini gösterirken, satış fiyatı ise bin 775 TL 42 kuruş olarak kendini gösteriyor. Bu fiyat bileziğin sahip olduğu grama göre farklılık gösteriyor. Örneğin 15 gramlık bir 22 ayar altın bileziğin fiyatı 30 bin 690 TL’dir.

24 ayar bilezik fiyatları ne kadar?

Düğünlerin bir diğer gözdesi 24 ayar bilezik olarak karşımıza çıkıyor. 24 ayar 10 gram bir bileziğin bugünkü fiyatı 20 bin 722 TL 92 kuruştur. Bileziğin sahip olduğu grama göre fiyatı da değişiklik göstermektedir.

14 ayar bilezik fiyatları ne kadar oluyor?

14 ayar bilezik fiyatları incelendiğinde bu bileziğin gram güncel satış fiyatı bin 272 TL 84 kuruş olarak belirleniyor. Gram alış fiyatı ise bin 67 TL 96 kuruştur. 11 gramlık bir 14 ayar bileziğin fiyatı ise 20 bini aşarak 21 bin 280 TL 34 kuruş olarak karşılık buluyor.

Kelepçe bilezik fiyatları nedir?

Kelepçe bilezik modelleri, son yıllarda çeşitliliğini artırmıştır. Bu sayede pek çok zevke hitap etmeyi başaran kelepçe bilezikler, özellikle genç yaştaki kadınlar tarafından ilgi görüyor. Kelepçe bilezik fiyatları bileziğin modeli ve gramına göre farklılık gösterir. Bu nedenle tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir.

Burma bilezik fiyatları kaç para?

Modeline ve ağırlığına göre farklı fiyatlarda satışa sunulan burma bilezikler, genellikle 7, 8, 10, 15, 20, 25 ve 50 gram şeklinde ağırlığa sahip oluyor. Bu nedenle fiyat aralığı da geniştir. 6 bin TL’ye burma bilezik bulmak mümkünken, 160 bin TL’ye de burma bilezik satın alınabilmektedir.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Dolar ne kadar oldu? İşte serbest piyasada döviz fiyatları...

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.