TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Öğretmenlere çiçekli kutlama mutlu etti

Manisa’nın Salihli ilçesinin MHP’li eğitimci Belediye Başkanı Zeki Kayda, her yıl olduğu gibi bu 24 Kasım’da da meslektaşlarının Öğretmenler Günü’nü çiçeklerle kutladı

Haber Giriş Tarihi: 24.11.2023 19:49
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: İHA
Öğretmenlere çiçekli kutlama mutlu etti

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Salihli Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Süreyya Karaoğlu yönetiminde, Zabıta Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personelleri, ilçe merkezi ile kırsal mahallelerde bulunan okulları ve eğitim kurumlarını ziyaret ederek, okul müdürleri ve öğretmenlere Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın Öğretmenler Günü mesajını iletip çiçek takdim etti.

ÖĞRETMENLERİMİZ KUTSAL BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYOR

İlçe merkezi ile kırsal mahallelerde görev yapan tüm öğretmenlere, çiçekler göndererek anlamlı günlerini kutlayan Başkan Zeki Kayda, yıllarca eğitim camiasının her kademesinde görev yaptığını belirterek, “Bugünün anlamını hepimiz çok iyi biliyoruz. Öğretmenlerimiz gerçekten kutsal bir görevi yerine getiriyor. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk ‘ün izinde, toplumun mimarı, geleceğimizin yol göstericisi fedakâr bütün meslektaşlarımın bu anlamlı gününü kutluyorum. Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, görevi başında şehit olan ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Bu kutsal mesleğe yeni başlayan genç öğretmen kardeşlerime, halen fedakarca Salihli’mizde ve tüm Türkiye’de çalışan meslektaşlarıma ve atama bekleyen öğretmen adaylarına başarılar temenni ediyor, emekli olmuş bütün öğretmenlerimize de sağlıklı ve huzurlu uzun ömürler diliyorum” dedi.

Salihli Belediyesi’nin her yıl öğretmenleri onurlandırdığını ve hiç unutmadığını belirten okul müdürleri ve öğretmenler de çiçek jestine teşekkür ederek, Belediye Başkanı Zeki Kayda’nın Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Van'da öğretmenlere anlamlı hediye

Kaynak: İHA

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.