TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu “özel” okula ziyaret

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ilçe sınırlarında bulunan Sadettin Tezcan Özel Eğitim Meslek Okulu'nu ziyaret etti

Haber Giriş Tarihi: 01.12.2023 13:46
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu “özel” okula ziyaret

Okul Müdürü Hasan Emrah Bodur, öğretmenler ve öğrenciler tarafından sıcak ilgiyle karşılanan Başkan Selvitopu, derslik ve atölyeleri gezerek bilgi aldı. General Kazım Özalp Mahalle Muhtarı Niyazi Akgün'ün de eşlik ettiği ziyarette Başkan Selvitopu, özveriyle çalışan ve çok önemli bir görevi yerine getiren eğitimcilere, emekleri nedeniyle teşekkür etti.

özel okula ziyaret4

Karabağlar'da bulunan tüm okulların yanında olmaya ve eğitimi desteklemeye gayret ettiklerini belirten Başkan Selvitopu, “Sonuçta buralarda eğitim gören çocuklar, bizim de çocuklarımız. Onların daha iyi koşullarda, nitelikli eğitim almaları için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Bundan sonra da aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karabağlar nüfusunun yaklaşık 80.000'in  engelli bireylerden oluştuğunu hatırlatan Başkan Selvitopu, “Bu rakam neredeyse birçok ilin nüfusu kadar. Karabağlar Belediyesi olarak engeli bulunan vatandaşlarımızın ve ailelerinin yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Kamunun tüm kurumlarının birlikte ve bu ortak hedef için hareket etmesi çok önemli” diye konuştu.

özel okula ziyaret1

Okul Müdürü Bodur da ziyaret ve eğitime katkıları nedeniyle Başkan Selvitopu'na teşekkür ederek, “Sizleri her zaman yanımızda görüyoruz. Okulumuzun boya ve bahçe asfalt işleri Karabağlar Belediyesi ekipleri tarafından yeni yapıldı. Destekleriniz bizler için çok önemli” dedi.

Derslik ve atölyeleri gezen Başkan Selvitopu'na öğrenciler, ahşap ve seramikten el emekleriyle yaptıkları eşyaları armağan ettiler.

Başkan Selvitopu da çocuklara emekleri ve sıcak ilgileri için teşekkür etti.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Eğitim Reformu Girişimi’nden yeni rapor… 11 bin 738 derslik kullanılamaz hâlde!

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.