Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün şehir merkezine kazandırdığı en büyük yeşil ve sosyal alanlardan biri olan 23 Nisan Parkı’ndaki sosyal tesis, film platosundan kalan ve atıl vaziyetteki binanın karakterine uygun yenileme çalışmalarıyla kullanıma hazır hale getirildi. 7 bin 400 metrekare alan üzerine kurulu, şehir merkezinin en büyük yeşil alanlarından biri olma özelliğini taşıyan 23 Nisan Parkı, çevre mahallelerden aileler ve çocuklarından yoğun ilgi gördü.

İkiz çocuk annesi Pelin Akil ‘Son Akşam Yemeği’ filminin basın toplantısında ağladı İkiz çocuk annesi Pelin Akil ‘Son Akşam Yemeği’ filminin basın toplantısında ağladı

Alanda daha önce bulunan film platosundan kalan binayı aslına uygun olarak yenileyen Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Başkan Faruk Özlü’nün incelemesinin ardından çalışmalarını hızlandırarak, bir gün gibi kısa süre içinde yenileme işlemini tamamladı. Beltur A.Ş. tarafından işletilecek Kahvaltı Evi'nde oturma ve dinlenme alanlarının yanı sıra kış bahçesi niteliğinde oturma alanları da düzenlendi. Tesisin en kısa sürede Düzcelilerin kullanımına açılması planlanıyor.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Sonbahar hastalıklarından korunmak için beslenme tüyoları

Kaynak: İHA