Dokuz Eylül Rotray Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Tiyanşan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir’ sözü ile Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluş yıldönümünü bir bayram ile bütünleştirdiğini söyleyerek, “Ulus egemenliğinin evi olan TBMM’nin kuruluş yıldönümünü de çocuklarımız ile beraber idrak ettik, günün anlam ve önemini vurgulayan etkinliklere de imza attık” dedi.

Kaza yapan Pakistanlı şoför 3 ay sonra gözlerini açtı Kaza yapan Pakistanlı şoför 3 ay sonra gözlerini açtı

"GELECEK İÇİN UMUTLANDIK"
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aynı zamanda ‘Gelecek çocuklardadır’ diyerek bu kutlu günü tüm Dünya çocuklarına armağan ettiğini hatırlatan Dokuz Eylül Rotary Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Nilgün Tiyanşan, “Bu güzel bayramı çocuklarımız ile beraber coşku ile kutladık. Bayram sevincini oyun atölyeleri, yarışmalar, danslar ile yaşadık. Şenliğin devamı olarak Karabağlar Bölgesi ilkokullarında yapılan Cumhuriyet’in 100.yılı konulu resim yarışmasında da derece alan çocuklara ödüllerini verdik. Çocuklarımızın yaratıcılığı, Cumhuriyete ve bayramlarına  sahip çıkışları bizi gelecek için umutlandırdı” dedi.


İnci Vakfı Gezici Kütüphane’nin de hem kitap sevgisi farkındalığı yarattığını hem de oyun ve resim etkinlikleri ile programa değer kattığını ifade eden Tiyanşan, ”İkramlarımız sponsorlarımız Pınar Holding, Pasaport Pizza ve Boyacıoğlu Ömür ve Mıstık Kardeşler’e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu güzel işbirliği için Karabağlar Belediyesi’ne de şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu. HABER MERKEZİ