AYDEM elektrik kesintisi listesi! Denizli'de elektrik ne zaman gelecek? 28 Ekim 2023 Cumartesi günü Denizli'nin farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 28 Ekim 2023 Cumartesi günü Denizli'nin hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Denizli elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Denizli elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Denizli'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Denizli elektrik kesintisi ve AYDEM elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. ADM Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 28 Ekim 2023 Cumartesi Denizli'nin bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Denizli'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Denizli'ye elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Denizli Çivril’de elektrik kesintisi

Saat : 9:00 - 15:00

EMİRCİK MH. ( BELEDİYE SK. DEPOYOLU SK. SAĞLIK SK. SARAY CD. ŞAKİRLER SK. GEZEK YOLU KÜME EVLERİ KANAL SK. KOCHANLAR SK. MEZARÜSTÜ KÜME EVLERİ )

Denizli Kale’de elektrik kesintisi

Saat : 10:00 - 15:00

ESENKAYA MH. ( ESENKAYA SK. )

GÖKÇEÖREN MH. ( CAMİ YANI SK. OVA SK. SALİHLER SK. YAREN KISIĞI SK. )

KÜNAR MH. ( KARAKAYA SK. KÜNAR SK. )

MUSLUGÜME MH. ( MUSLUGÜME SK. )

YENİDERE MH.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

Aydın'da elektrik kesintisi - 28 Kasım 2023 Salı Aydın'da elektrik kesintisi - 28 Kasım 2023 Salı

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Denizli’de yer gök kırmızı beyaz olacak

Kaynak: GURBET YAVUKLU