TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Denizli'de elektrik kesintisi – 3 Aralık 2023 Pazar

Denizli'de elektrik kesintisi listesi... Denizli'de elektrik ne zaman gelecek? 3 Aralık 2023 Pazar günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 02.12.2023 20:45
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Denizli'de elektrik kesintisi – 3 Aralık 2023 Pazar

AYDEM elektrik kesintisi listesi! Denizli'de elektrik ne zaman gelecek? 3 Aralık 2023 Pazar günü Denizli'nin farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak 3 Aralık 2023 Pazar günü Denizli'nin hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Denizli elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Denizli elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Denizli'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Denizli elektrik kesintisi ve AYDEM elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. ADM Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 3 Aralık 2023 Pazar Denizli'nin bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Denizli'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Denizli'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Denizli'ye elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

HONAZ DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat : 10:00 - 15:00

KIZILYER MH. ( 324. SK. 325. SK. 334. SK. 339. SK. HALK CADDESİ HALK CD. )

MERKEZEFENDİ DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

10:00 - 14:00

BOZBURUN MH.

HACIEYÜPLÜ MH. ( SALİH AĞA YOLU CD. )

09:00 - 13:00

SÜMER MH. ( 110. SK. 2467. SK. 2507. SK. 34/1 Sk. 52/2. SK. 58. SK. 69/1. SK. 70/1. SK. 84. SK. 95. SK. )

SÜMER MH. ( 2507. SK. 92. SK. 92/3. SK. )

10:00 - 11:00

KUMKISIK MH. ( MENDERES BLV. )

KUMKISIK MH. ( KUMKISIK KÖYİÇİ SK. MENDERES BLV. )

PAMUKKALE DENİZLİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat : 10:00 - 13:00

GÜZELKÖY MH.

KALE MH. ( 346. SK. 348. SK. )

PINARKENT MH.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - Daha önce de Muğla'da kavgaya karışmıştı...Denizlispor'un eski Başkanı bıçaklandı

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.