TÜPRAG Metal Madencilik A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Operasyonlar Direktörü Yaşar Dağlıoğlu’nun kızı İlke Dağlıoğlu, Yalın Tutal ile ömür boyu mutluluğa evet dedi

TÜPRAG Metal Madencilik A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Operasyonlar Direktörü Yaşar Dağlıoğlu ve eşi Psikolog Birden Dağlıoğlu’nun kızları Avukat İlke Dağlıoğlu ile Bademler Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Merih Tutal ve eşi Zeynep Tutal’ın oğulları İş Güvenliği Uzmanı Yalın Tutal Güzelbahçe’de düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdiler.Genç çifti mutlu günlerinde başta İzmir olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından gelen seçkin davetliler yalnız bırakmadı.

Ege Denizi’nde istihdam rüzgârı: “Yatırım için babayiğit grubu lazım” Ege Denizi’nde istihdam rüzgârı: “Yatırım için babayiğit grubu lazım”

Görkemli düğün

İş, siyaset ve sanat dünyasının bir araya geldiği düğün Güzelbahçe ParcCeremonie’de yapıldı. İstanbul’dan gelen Sanem Bilgi’nin solistliğinde Çekirdek Grup davetlilere müzik ziyafeti sundu.

Balayı Kaş’ta

Genç çiftin nikahınıise Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce kıydı. Başkan İnce, ‘’ Evi dişi kuş yapar ‘’ diyerek nikah cüzdanını İlke Dağlıoğlu’na verdi. Çiçeği burnunda çift balayı için Kaş’ı tercih ettiler. HABER MERKEZİ