Cumhurbaşkanı Erdoğan, basketbol oynadı Cumhurbaşkanı Erdoğan, basketbol oynadı

Vali Dağlı’yı Kaymakamlık önünde İlçe Kaymakamı Fatih Görmüş, Belediye Başkanvekili Bahri Sezen, siyasi parti temsilcileri, kurum müdürleri ve daire amirleri karşıladı. Kaymakamlık hatıra defterini imzalayan Vali Dağlı, daha sonra Kaymakam Fatih Görmüş’ten ilçede projelendirilen ve yapımı devam eden devlet yatırımları hakkında bilgiler aldı.

Vali Dağlı’ya ilk olarak ilçenin genel tanıtımını yapan Kaymakam Fatih Görmüş, Sungurlu’nun, tarihi ve coğrafi yapısı, nüfus, idari, sosyal, eğitim ve kültür, ekonomi ve ulaştırma durumu ile mahalli idareler ve asayiş durumu, bölgede yapılan belli başlı çalışmalar ve yatırım faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

'İlçe belediyesini ziyaret etti'

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Dağlı Sungurlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Dağlı’yı Belediye önünde Başkan vekili Bahri Sezen, Başkan yardımcıları Mükremin Dağaşan ve Sakine Sarıyüce, İlçe Başkanı Av. Hakan Tekercioğlu, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri, kurum müdürleri ve belediye personeli karşıladı.

Belediye önünde vatandaşlarla sohbet eden Vali Dağlı, daha sonra Başkan vekili Bahri Sezen’den belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Sonbahar hastalıklarından korunmak için beslenme tüyoları

Kaynak: İHA