CHP’de bu dönem ilk kez yapılacak toplantıda 30 büyükşehirin CHP’li grup başkanvekilleri yarın Genel Merkez’de Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Torun’la bir araya gelecek. İzmir’den toplantıya Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Murat Aydın katılacak.

VEDAT ARAZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nde hafta başı mesaisinde kritik bir toplantı yapılacak. 2019’daki yerel seçimlerden bu yana ilk kez yapılacak toplantıda 30 büyükşehirin CHP’li grup başkanvekilleri Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun’la bir araya gelecek. Toplantı Genel Merkez’de yarın 11:00’de gerçekleşecek. İzmir’den toplantıya Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Murat Aydın katılacak. CHP’de bu dönem ilk kez grup başkanvekilleri toplantısı gerçekleşecek. Toplantının ana gündeminin yaklaşan genel seçimler olması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güney sınırlarımız boyunca kurmakta olduğumuz 30 km'lik güvenlik şeridini muhakkak tamamlayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güney sınırlarımız boyunca kurmakta olduğumuz 30 km'lik güvenlik şeridini muhakkak tamamlayacağız