2010 yılında çıkış yapan ve Türkiye’nin en iyi dizileri arasına ismini yazdıran Behzat Ç., geçtiğimiz yıl Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi ismiyle geri dönmüştü. BluTV’de yayınlanan ve orijinal kadrodan birçok ismi geri getiren yapım, izleyenlerden beğeni toplamıştı.

Dizinin ikinci sezonunun ne zaman geleceği ise merak konusuydu. Behzat Ç izleyebileceğiniz BluTV, bugün sosyal medya hesaplarından sezonun yayın tarihini açıkladı. Aynı zamanda bir teaser da paylaşıldı.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi 2. sezon çıkış tarihi

“Cinayet büroyu bile şaşırtan bir haberimiz var ya la!” ifadeleriyle paylaşılan kısa tanıtım fragmanı, ikinci sezonun 7 Aralık 2023’te BluTV üzerinden bekleyenleriyle buluşacağını gösteriyor. Aynı zamanda bürodan karakterlere de kısa bir bakış atıyoruz.

15 yaşında buluşan 31 yazarın kitabı 15 yaşında buluşan 31 yazarın kitabı

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi kadrosu

Behzat Ç ilk sezondaki olayları devam ettirecek yeni sezonda yine Erdal Beşikçioğlu’nu Behzat olarak göreceğiz. Buna ek olarak İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Evliya Aykan, Ayça Eren, Güven Kıraç, Eray Eserol, Derin Beşikçioğlu’nu da yine göreceğiz. Devrim Yakut, Alper Kut ve Sergen Deveci’nin de kadroya katıldığını ekleyelim.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Konusu

Ankara Cinayet Büro beklenmedik bir haberle sarsılır. Büronun beslediği kedi Gaspi Ç. Öldürülmüştür. Behzat Ç., Hayalet ve Akbaba çok geçmeden Gaspi Ç.’nin cinayetini araştırmaya başlar. Ancak bu sırada bir dizi cinayet zinciri açığa çıkar ve ekip katil veya katilleri bulmaya çalışırken kendilerini zorlu bir mücadelenin içerisinde bulur.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. Sezon Teaser

BU İÇERİK DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: İstanbul İçin Son Çağrı filmi ne zaman yayınlanacak?

Kaynak: HABER MERKEZİ