Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhuna uygun bir şekilde geçen iftar yemeğine katılan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ,  tüm masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti. Hatıra fotoğrafı çektirdi.
Çamdibi Şehit Er Adem Bilaloğlu Tesisleri’nde Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İzmir Büyükşehir Belediyesi önceki dönem başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP Milletvekili adayı Altan İnanç,  önceki dönem Milletvekilleri Aslan Savaşan ve Murat Koç, Bornova Belediyesi önceki dönem başkanlarından Cengiz Bulut,  Bornova Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


HUZUR, HOŞGÖRÜ VE BARIŞ
Bornovalılar ile aynı sofrada buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, “ Ramazan ayı birlik beraberliğin olduğu, dostluğun olduğu, paylaşmanın olduğu bir ay. Ben de bugün sizlerle birlikte olduğum için çok mutluyum.Herkesin Ramazan Bayramını kutlar, huzur, hoşgörü ve barış getirmesini temenni ederim”dedi.

Antalya Kaş'ta deniz dibi temizliği yapıldı Antalya Kaş'ta deniz dibi temizliği yapıldı


4 BİN 500 ÇADIR
2023 yılının 100 yılın felaketi ile başladığını hatırlatan Başkan Mustafa İduğ, “13 milyon 500 bin insanı etkileyen, 50 bine yakın kişinin hayatını kaybettiği bir felaket yaşadık. 6 Şubat Depremi herkesi üzüntüye boğdu. Ancak sadece üzülmek yetmiyor. Oradaki insanlara destek olmak gerekiyor. Bornova Belediyesi olarak Çin’den 4 bin 500 çadır getirttik. Malatya, Hatay, Maraş, Adana depremin etkilediği illere çadır kentler kurduk. Bu uzun bir süreç. Bizim ekiplerimiz hala çadır kentte görev yapıyor. Bu konuda destek olan tüm ekip arkadaşlarıma, lojistek veren herkese  ve Bornovalılar’a çok teşekkür ederim”diye konuştu.
İftar etkinliğine katılan Kamil Okyay Sındır, Aziz Kocaoğlu, Altan İnanç,  Aslan Savaşan, Murat Koç, ve Cengiz Bulut’ta Ramazan bayramı öncesi herkesi biraraya toplayan Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’a teşekkür ederek, herkesin bayramlarını kutladı. HABER MERKEZİ