Mardin’in hayırsever ailelerinden Mardinspor Onursal Başkanı ve 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez’in kardeşi Murat Bölünmez’in eşi Aysel Bölünmez, uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti. AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın yengesi olan Aysel Bölünmez, uzun yıllardır amansız hastalık olan kanser ile mücadele ediyordu.

KANSERE YENİLDİ

Saylam Ailesi’nin kızı ve Bölünmez Ailesi’nin de gelini olan Hayati, Sevgi, Günseli ve Alpaslan Saydam’ın kardeşleri olan Aysel Bölünmez, 56 yaşında kanser hastalığına yenildi. Süleyman ve Ümit Bölünmez’in yengesi olan Aysel Bölünmez’in cenazesi Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka Mezarlığı Aile Kabristanı’nda defnedildi.

İYİ Parti il binasına silahlı saldırı İYİ Parti il binasına silahlı saldırı

MEVLİT YAPILDI

AK Parti Mardin Milletvekili Şehmus Dincel ve çok sayıda milletvekili ile bürokratın hazır bulunduğu defin töreninde aile dostları acılı gününde Bölünmez Ailesi’ni yalnız bırakmadı. Merhume için dün Ankara MAREV Sosyal Tesisleri’nde mevlit yapıldı. HABER MERKEZİ