Öncelikle İLKSES TV ailesinin bir üyesi olmaktan duyduğum mutluluğu ifade etmek isterim.

Bana bir program yapmama izin vermeleri ve bu programda özellikle yazar ve şair arkadaşlarımızın eserlerini ve kendilerini tanıtma fırsatı vermeleri çok ama çok özel.

***

Tüm kanallar içinde neredeyse hiç denecek kadar bu konuda gösterim veya bir çalışma yok. Bu konuda BİRLİKTE KONUŞALIM programına aldığım konuklara soru yöneltiyorum ve böyle bir çalışmanın yapılmadığını, yapılanların ise yüksek bedeller karşılığında yapıldığını duyuyorum.

Ben bütün yazar ve şair arkadaşlara seslenmek istiyorum. Bana gazetemizden ulaşın, eserinizi ve bu eserleri hayata geçiren sizleri tanıtalım. Birlikte konuşalım.

***

Birlikte konuşalım programına ilginin ne kadar çok olduğunu size kelimelerle anlatamam. Bana ulaşıp yayına çıkmak isteyen çok fazla yazar var. Belirli bir plan dahilinde hepsi ile canlı yayın yapmak, birlikte sohbet etmek isterim. Bunun için gerekli çalışmaları yapıyorum.

***

Arkadaşlar, birçok dijital platformda yayın yapanlar yüksek fiyatlarla arkadaşlarımızı davet ettiklerini bana iletiyorlar. Bu tarz yerlerde çekime katılıp katılmamak elbette sizin kendi iradenizi ilgilendiriyor.

Ancak İLKSES TV olarak daima sizin yanınızda olduğumuzu sakın unutmayın.

***

Birlikte Konuşalım programına konuk aldığım arkadaşlarımızın eserlerinde bir tanesini de programa canlı yayına sosyal medya üzerinden aktif katılım sağlayarak soru soran arkadaşımıza hediye ediyoruz.

***

Bu uygulamamızda çok beğenildi. Hem konuk olan arkadaşımız hem de soruları ile canlı yayın programımıza renk katan izleyicilerimiz çok memnunlar.

***

Birlikte Konuşalım programını vaktim elverdiğince, gazetemiz imkan sunduğunca devamlı olarak yapmaya gayret edeceğim. Hiç aralık vermeden, hazırlanan planlarımda aksama olmasına müsaade etmeden canlı yayınlara devam edeceğim. Bu konuda kimsenin kuşkusu olmasın.

***

Bu imkanı başka hiçbir kanalda bulamayacağımı ben ve yazar arkadaşlarımız biliyor ve farkındalar, bu yüzden Yazarlar ve Şairler Dayanışma Derneği (YAZŞADER) Başkanı olarak da bu programın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Dernek olarak yazarlarımızın ve eserlerinin tanıtımının ne kadar önemli olduğunun farkındayım ve derneğimizin amaçlarından birisi de bu.

***

Derneğimizin bir amacını gerçekleştirmemizde katkısı bulunan İLKSES gazetesi ve İLKSES TV ye çok teşekkür ederim. Bana sağlanan bu canlı yayın programını, bende tüm yazar ve şair arkadaşlar ile sivil toplum örgütü başkan ve yöneticilerinin sesi olarak devam ettirmeye gayret edeceğim.

Gelin birlikte konuşalım…