Son yıllarda farklı sektörlerde gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken BTP Grubu, iş dünyası örgütlerinde de ağırlığını hissettiriyor. Grubun amiral gemisi konumunda olan Batı Polimer A.Ş’nin Genel Müdürü Berat Güzelel, geçen Şubat ayında BTP Grubu’na katılan As İp Halat A.Ş’yi temsilen Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclisi’nde görev yapacak. Yeni görevi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Güzelel, EBSO Meclisi’nde ve Yönetim Kurulu’nda uzun yıllardır görev yapan Erdoğan Çiçekçi’nin yerine As İp Halat A.Ş’yi temsilen Meclis Üyeliği’ne seçilmenin kendisi için gurur verici olduğunu söyledi.

CHP İzmir'de kritik toplantı: O ilçelere yakın markaj CHP İzmir'de kritik toplantı: O ilçelere yakın markaj

Erdoğan Çiçekçi - Berat Güzelel_ilkses

ÇİÇEKÇİ’YE TEŞEKKÜR

24’üncü Plastik Ambalaj Sanayii Meslek Komitesi’nin Başkanı Şener Gençer ile Ege Plastik Sanayicileri Derneği’nde de (EGEPLASDER) uzun yıllardır Yönetim Kurulu’nda görev yaptıklarını hatırlatan Güzelel, “İzmir sanayisinin kalbi konumunda olan ve 70 yıldır bu ağırlığını iş hayatımızın her zerresinde hissettiren Ege Bölgesi Sanayi Odamızın Meclis Üyesi olmak, yaşamımdaki en büyük gurur kaynaklarından biridir. Komite Başkanımız Sayın Şener Gençer’in liderliğinde sektörümüze hizmet etmeye devam edeceğiz. Sektörümüzün duayeni, bizlerin de çok kıymetli bir büyüğü olan Erdoğan Çiçekçi ağabeyimizin engin tecrübelerinden ve birikimlerinden yararlanmayı sürdüreceğiz. Kendisine sektörümüze verdiği emekler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

SEKTÖRÜN SORUNLARI MECLİS’E TAŞINACAK

EBSO Meclis Üyesi Berat Güzelel, Plastik sektörünün ithalat bağımlılığı ve üretim maliyetlerinin yüksekliği başta olmak üzere pek çok sorunla baş etmek zorunda kaldığını, 24’üncü Plastik Ambalaj Sanayii Meslek Komitesi’nin sanayicilerin sorunlarını EBSO gündemine sistematik şekilde taşımaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.  

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü 

Kaynak: BÜLTEN