Bayraklı Belediyesi’nin hafta boyunca süren Cumhuriyet kutlamaları ‘vosvos’ araçlarla hazırlanan koreografi ve ilçe turuyla tavan yaptı. Çiçek Mahallesi’ndeki pazar alanında toplanan 168 ‘vosvos’ Cumhuriyet kutlamalarına coşku kattı. Alana, araçlarla “1923-2023, 100. YIL” yazıldı.

10 milyon liralık vurgun yapan 52 çete üyesi İzmir adliyesinde 10 milyon liralık vurgun yapan 52 çete üyesi İzmir adliyesinde

vosvos

BAŞKAN SANDAL DİREKSİYONDA

Koreografinin ardından araçlarla Bayraklı turu atıldı. Belediye Başkanı Serdar Sandal, Eşi Aylin Sandal ve oğlu Yağız Sandal ile birlikte bindiği ‘vosvos’u kendisi kullandı. 168 araç ve 200’ün üzerinde vosvos tutkunu korteje katıldı. Kentin en işlek cadde ve sokaklarında gerçekleşen korteje vatandaşlar da balkonlarından ve dükkanlarından bayrak sallayarak eşlik etti.

Bayraklı Belediyesi

“BU GURUR BİZİM”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünü hafta boyunca coşku, sevinç ve gururla kutladık. Bizleri yalnız bırakmayan vosvos tutkunlarına da teşekkür ederiz. Saat 18.00’de, 100. Yıl Kortejiyle bu şanlı günü taçlandıracağız. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Bayraklı’da Cumhuriyet coşkusu

Kaynak: BÜLTEN