Yıkılan istinat duvarının altında kalan 6 yaşındaki Mihriban hayatını kaybetti Yıkılan istinat duvarının altında kalan 6 yaşındaki Mihriban hayatını kaybetti

Belediye Başkanı Turgay Genç, muhtarlara seslendi. Genç, “Sizler demokrasimizin mihenk taşısınız. Çok başarılı çalışmalara birlikte imza attık. Ancak ilçemiz için yapacak çok işimiz var. Döşemealtı aldığı hem kamu hem de özel sektör yatırımlarıyla hızla büyüyen ve gelişen bir marka kent haline dönüştü. Bu yüzden gecemizi gündüzümüze katmaya hizmet için birlikte ter dökmeye devam edeceğiz. Biz sürekli birlikteyiz ama bu özel günde beraber olmaktan ayrıca mutluluk duyuyorum” diye konuştu.

Geceye katılan Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Başkanı Veli Çot, tüm muhtarlara isimlerine özel olarak yaptırılan Atatürk fotoğrafları kupa hediye ederek, “Döşemealtı ilçemize hizmet için birbirleriyle yarışan muhtarlarımıza emekleri için teşekkür ediyorum. Kendilerine görevlerinde başarılar dileyerek 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlarım” dedi. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç de Muhtarlar Günü için özel olarak yaptırılan hediyeleri muhtarlık binalarına yolladı.

BU İÇERİK DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR- Antalya'da elektrik kesintisi - 20 Ekim 2023 Cuma

Kaynak: İHA