Başkan İduğ ile birlikte tesisleri gezen Başkan Çalık İletişim Merkezi, Bornova Belediyesi Kent Arşivi ve Müzesi Dramalılar Köşkü, Asfalt Plenti, Çamdibi Kapalı Yüzme Havuzu, Sivil Toplum Kuruluşları Yerleşkesi ile Çocuk Aktivite Merkezini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Yerel yönetimler olarak örnek projeleri paylaşmak gerektiğine vurgu yapan Çalık, “İyilikleri çoğaltmamız lazım. Bizler sosyal demokrat belediyeciliğin nasıl yapıldığını dayanışmamız ile gösteriyoruz. Başkanımız İduğ’a başarılı işleri için teşekkür ederiz”dedi.

İnşaat sektörüne soğuk duş: Haziran zammı kapıda  İnşaat sektörüne soğuk duş: Haziran zammı kapıda 


'MUAZZAM ÇALIŞMALAR'
Bornova Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ifade eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, “Bornovalılar çok şanslı. Muazzam çalışmalar yapılmış. Yerel yöneticilikte farklı işler ortaya konmuş. Başkanımız Mustafa İduğ’un güzel işlerin altına imzasını atması beni çok mutlu etti. Kendisiyle gurur duyuyoruz”dedi.


STK YERLEŞKESİ ÖRNEK PROJE
Projeleri tek tek gezen Çalık, STK Yerleşkesi projesinden çok etkilendiğini belirterek, “Yerel yönetimlerin en fazla problemli olduğu alanlardan birine güzel bir çözüm bulunmuş. İnşallah en yakın zamanda bu projeyi Beylikdüzü’ne de taşımak isteriz”diye konuştu.
DAYANIŞMANIN ÖRNEĞİ
Başkan Mehmet Murat Çalık ile birlikte tesisleri gezdiklerini ifade eden Başkan Mustafa İduğ, “Beylikdüzü’nde örnek çalışmalar yapıldı. Bizde bunları yerinde inceledik. Bugün de Bornovamız için yaptığımız projelerimizi kendisine tanıttık. Çalışmalarımız hakkında ki görüşlerini aldık.Olumlu düşünceleri bizi mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ederim.  Bu dayanışmanın en güzel örneği”diyerek düşüncelerini dile getirdi. HABER MERKEZİ