Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Bambaşka Biri'nin yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yönetirken, senaryosunu Ethem Özışık, hikayesini ise Ethem Özışık, Onur Şener, Lokman Maral ve Seçil Çömlekçi'nin üstleniyor. İşte Bambaşka Biri dizisinin 8. bölüm fragmanı...

BAMBAŞKA BİRİ EN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Adliyede yaşanan bir felaketin üzerine Leyla tekrardan gerçeklere bir adım uzaklaşır. Fakat olayın ardından bulunan bir ipucu soruşturmanın yeni hedefini belirler. Gerçekleri yanlış kişiye açıklayan Nevin, Doğan'ı da oğlu olarak kabul etmeye başlamaktan başka çaresi olmadığını düşünmeye başlar. Eşinin aksine Doğan'ı kabullenemeyen Turan ise İdris'le çarpıcı bir yüzleşme yaşar.

BAMBAŞKA BİRİ KONUSU

Ormanda vahşice işlenen Hamdi Atılbay cinayeti, karışık geçmişini arkada bırakarak artık yeni düzenini kurmak isteyen genç savcı Leyla ile düzenli ve şöhret dolu bir hayata sahip olan hırslı gazeteci Kenan’ın yollarını kesiştirir. Ne var ki bu cinayet, sadece onların aşklarının değil aynı zamanda hayatlarıyla ilgili bildikleri doğruların yıkılacağının da habercisidir.

Birbirinden hırslı bu iki karakter, çıkar çatışmaları arasında birbirlerini umutsuzca isteyecekleri bir girdaba düştüklerinden habersizdir. Kenan, güzel ve kararlı savcıdan ilk görüşte etkilenir. Ancak Leyla, habercilik hırsı içerisinde bildiklerini kendisine saklayan Kenan’a şüpheci yaklaşır. Onda adını koyamadığı bir tekinsizlik hisseden Leyla, Kenan’ın gözlerinin arkasındaki yabancıyla tanıştığında birçok şey anlam kazanacaktır.

Oyuncular: Burak Deniz (Kenan Öztürk), Hande Erçel (Leyla Gediz), Cem Davran (Turan Öztürk), Menderes Samancılar (İdris), Ferit Aktuğ (Murat), Begüm Akkaya (Yasemin), Berrin Arısoy (Nevin Öztürk), Muttalip Müjdeci (Ekrem Gediz), Gülçin Hatıhan (Şahinde Gediz), Aslı Orcan (Nükhet Arslan), Uğur Uzunel (Tahir Gediz), Polen Emre (Nuray Gediz)

Kendi Düşen Ağlamaz 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kendi Düşen Ağlamaz 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİNİN 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİNİN 8. BÖLÜM FRAGMANINI BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Bambaşka Biri her Pazartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında!

BU İÇERİK DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Safir 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı!

Kaynak: HABER MERKEZİ