UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 27 Ağustos 2023 Pazar günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 27 Ağustos 2023 Pazar günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları…

Balıkesir'de Ahilik Haftası kutlandı Balıkesir'de Ahilik Haftası kutlandı

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 27 Ağustos 2023 Pazar günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Balıkesir elektrik kesintileri için UEDAŞ elektrik arıza ve kesinti listesinin yayınlandığı listeye buradan ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz ilçe, mahalle ve sokağı seçerek bölgenizdeki elektrik kesintileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Balıkesir'in plajlarını temizlediler

Kaynak: GURBET YAVUKLU