UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 1 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 1 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 1 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Balıkesir'de herhangi bir elektrik kesintisine rastlanılmamaktadır. İlçenizdeki planlı kesintiler için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

BALIKESİR AYVALIK’TA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 09.00-09.30

Sürat teknesiyle ölüme sebep olmuştu...Hakkında karar çıktı Sürat teknesiyle ölüme sebep olmuştu...Hakkında karar çıktı

TÜRKÖZÜ, HACIVELİLER, YENİKÖY, AKÇAPINAR, BEŞİKTEPE, TIFILLAR, KIRCALAR, ODABURNU, ÇAMOBA, BULUTÇEŞME, ÇAKMAK, BAĞYÜZÜ, KOBAŞLAR, HACIBOZLAR, DAMLALI

Saat: 15.15-15.45

TÜRKÖZÜ, YENİKÖY, AKÇAPINAR, BEŞİKTEPE, KIRCALAR, ÇAKMAK, KOBAŞLAR, HACIBOZLSR, DAMLALI

Saat: 10.00-15.00

MUTLU, TIFILLAR, ÇAMOBA, MURATELİ, SAHİL KENT

BALIKESİR BANDIRMA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 09.00-13.00

EDİNCİK

Saat: 09.00-17.00

HACI YUSUF

BALIKESİR BİGADİÇ’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 10.10-14.00

ÇEKİRDEKLİ, HAMİDİYE, BABAKÖY, ÇAYÜSTÜ, FETHİBEY, BADEMLİ

BALIKESİR BURHANİYE’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 13.15-14.00

BAHÇELİEVLER, ÖREN,

Saat: 15.00-16.00

BAHÇELİEVLER

BALIKESİR EDREMİT’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 11.00-13.00

GÜRE CUMHURİYET

Saat: 10.00-14.00

SARIKIZ

Saat: 09.00-11.00

GÜRE CUMHURİYET

BALIKESİR ERDEK’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 10.00-13.00

TATLISU, HAMAMLI, AŞAĞIYAPICI

BALIKESİR SUSURLUK’TA ELEKTRİK KESİNİTİSİ

Saat: 12.35-14.00

REŞADİYE

BALIKESİR KARESİ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 09.30-12.30

VİCDANİYE, 1.SAKARYA,

BALIKESİR GÖMEÇ’TE ELEKTRİK KESİNTİSİ

Saat: 13.00-14.00

YAYA

Saat: 11.00-12.00

YAYA

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Balıkesir’de hamsi bolluğu yaşanıyor

Kaynak: ŞÜKRAN ŞEYMANUR ARSLAN