UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 1 Ekim 2023 Pazar günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 1 Ekim 2023 Pazar günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 1 Ekim 2023 Pazar günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

Ayvalık Balıkesir’de elektrik kesintisi

10:00 – 14:00

ALTINOVA Mahallesi.

Kepsut Balıkesir’de elektrik kesintisi

10:00 – 17:00

EŞELER EŞELER Mah

Bigadiç Balıkesir’de elektrik kesintisi

09:30 – 17:30

MEYVALI MEYVALI Mahallesi.

ÇITAK ÇITAK Mh.

BOZBÜK BOZBÜK Mahallesi.

HACIÖMERDERESİ HACIÖMERDERESİ Mah.

Bandırma Balıkesir’de elektrik kesintisi

09:00 – 12:00

EDİNCİK 1.CUMHURİYET EDİNCİK

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Balıkesir Kızılay iletişim bilgileri nedir? Balıkesir Kızılay kan bağış noktaları Balıkesir Kızılay iletişim bilgileri nedir? Balıkesir Kızılay kan bağış noktaları

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - Balıkesir’de engelsiz şenlik başladı

Kaynak: RABİA AYKUT