TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Balıkesir'de elektrik kesintisi - 29 Kasım 2023 Çarşamba

Balıkesir'de elektrik kesintisi listesi... Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 29 Kasım 2023 Çarşamba günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 28.11.2023 19:55
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Balıkesir'de elektrik kesintisi - 29 Kasım 2023 Çarşamba

UEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Balıkesir'de elektrik ne zaman gelecek? 29 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 29 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Balıkesir elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Balıkesir elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Balıkesir'de elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Balıkesir elektrik kesintisi ve UEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. UEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 29 Kasım 2023 Çarşamba günü Balıkesir'in bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Balıkesir'de elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Balıkesir'de hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Balıkesir'e elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

BALIKESİR ALTIEYLÜL’DE ELEKTRİK KESİNİTİSİ

Saat: 09.30-10.30

1.GÜNDOĞAN

HASAN BASRİ

ÇANTAY

Saat: 09.00-12.30

GÜMÜSÇESME

PAŞA ALANI

BALIKESİR AYVALIK’TA ELEKTRİK KESİNİTİSİ

Saat: 09.00-16.00

SAHİL

KENT

BALIKESİR SUSURLUK’TA ELEKTRİK KESİNİTİSİ

Saat: 14.00-15.00

KIŞLA

BALIKESİR KARESİ’DE ELEKTRİK KESİNİTİSİ

Saat: 09.30-12.30

PAŞA ALANI

GÜMÜSÇESME

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisi nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

Bu haber de ilginizi çekebilir: Balıkesir Bandırma sahili çöp yuvası oldu

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.