TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Aydın'da seçim hareketliliği başladı

Demokrasinin kalesi olarak bilinen Aydın’da 31 Mart yerel seçimleri için hareketlilik başladı. Yerel yönetimlere talip olanlar tek tek ortaya çıkarken Germencik Belediye başkanlığına ilçede 16 yıldır avukatlık yapan Nurcan Aslan adaylığını açıkladı

Haber Giriş Tarihi: 01.12.2023 08:12
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Aydın'da seçim hareketliliği başladı

Büyükşehir ve 17 ilçesi olmak üzere 18 belediye başkanı seçilecek olan Aydın’da CHP’li adaylar alana daha erken indi. Germencik Belediye Başkanlığı için göreve talip olduğunu açıklayan Avukat Nurcan Arslan, CHP Germencik İlçe binasında yaptığı basın açıklamasının ardından adaylık dilekçesini ilçe başkanı Tayfur Bozdağ’a teslim etti. Arslan’ın basın açıklamasına ilçe başkanı Bozdağ’ın yanı sıra ilçe örgütü ve çok sayıda partili katılarak destek verdi.

“Millet için geliyoruz, Biz Germencik’i çok seviyoruz” sloganıyla açıklamasına başlayan Nurcan Arslan, amacının doğup büyüdüğü ilçeye hizmet etmek olduğunu söyledi. Germencik’i hak ettiği noktaya taşımak için var gücüyle çalışacaklarını söyleyen Arslan, “Germencik’te doğup büyüdüm. 16 yıldır Germencik’te avukatlık yapıyorum ve elimden geldiğince doğduğum, büyüdüğüm bu ilçeye bir şekilde minnet borcumu ödemeye çalışıyorum. Bu ilçeye hizmet etmek ve Germencik’i layık olduğu yere taşımak için yola çıktık. Benim için öncelik CHP ve Germencik halkı. Atatürk ilkeleri çerçevesinde, Germencik ilçemizi 21. yüzyıla yakışır hale getirmek istiyoruz” dedi.

BU İÇERİK DE İLGNİZİ ÇEKEBİLİR- Aydın'da elektrik kesintisi - 1 Aralık 2023 Cuma

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.