AEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Antalya’da elektrik ne zaman gelecek? 21 Kasım 2023 Salı günü Antalya’nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 21 Kasım 2023 Salı günü Antalya’nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Antalya elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Antalya elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Antalya’da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Antalya elektrik kesintisi ve AEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. AEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 21 Kasım 2023 Salı günü Antalya’nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Antalya’da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Antalya’da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Antalya’da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Antalya’ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

SERİK ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ANTALYA,SERİK,MERKEZ EMİNCELER,MERKEZ EMİNCELER Mah. EMİNCELER Mah.

MANAVGAT ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

MERKEZ SALUR Mah. YALAMUKLU Sk.,MERKEZ SALUR YALAMUKLU

KEPEZ ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

MERKEZ DUACI 9041,MERKEZ DUACI Mah. 9041 Sk.,MERKEZ GÖÇERLER 3412,MERKEZ GÖÇERLER Mah. 3410 Sk.,MERKEZ GÖÇERLER Mah. 3412 Sk.

MERKEZ GÖKSU 6847,MERKEZ GÖKSU Mah. 6884 Sk.,MERKEZ GÖKSU Mah. FARABİ Cd,MERKEZ GÖKSU SUPHİ TÜREL

KAŞ ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

KABASEKİSİ KEMER,MERKEZ KEMER,MERKEZ KEMER Mah. KABASEKİSİ Sk.,MERKEZ KEMER Mah. SİNEKÇİ Sk.,SİNEKÇİ KEMER

GÜNDOĞMUŞ ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ANTALYA, GÜNDOĞMUŞ,MERKEZ BALKAYA,MERKEZ BALKAYA Mah.

ALANYA ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 -16:00

MERKEZ ÇAKALLAR Mah. MERKEZ Sk.

MERKEZ MAHMUTSEYDİ,MERKEZ MAHMUTSEYDİ Mah.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

İkinci el spot dükkanında yangın: 5 milyon lira zarar oluştu İkinci el spot dükkanında yangın: 5 milyon lira zarar oluştu

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU HABER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR - Gaziantep Alg Spor evinde Antalyaspor’u mağlup etti

Kaynak: HABER MERKEZİ