TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
SON DAKİKA
Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Antalya'da elektrik kesintisi – 30 Kasım 2023 Perşembe

Antalya'da elektrik kesintisi listesi... Antalya'da elektrik ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 Perşembe günü hangi ilçelerin hangi mahallelerinde elektrik kesintisi yaşanacak?

Haber Giriş Tarihi: 29.11.2023 19:30
Haber Güncellenme Tarihi:
Kaynak: Haber Merkezi
ilksesgazetesi.com
Antalya'da elektrik kesintisi – 30 Kasım 2023 Perşembe

AEDAŞ elektrik kesintisi listesi! Antalya’da elektrik ne zaman gelecek? 30 Kasım 2023 Perşembe günü Antalya’nın farklı ilçelerinde elektrik kesintileri yaşanacak. 30 Kasım 2023 Perşembe günü Antalya’nın hangi ilçelerinde elektrik kesintisi yaşanacak? Peki, Antalya elektrik kesintisi kaç saat sürecek? Antalya elektrik kesintisi ve detayları…

Elektrik kesintisi yüzünden mağduriyet yaşayan vatandaşlar Antalya’da elektriklerin ne zaman geleceği ile ilgili Antalya elektrik kesintisi ve AEDAŞ elektrik kesintisi listesi araştırmaları yapıyor. AEDAŞ Elektrik Dağıtım şirketinden yapılan açıklamaya göre 30 Kasım 2023 Perşembe günü Antalya’nın bazı ilçelerinde farklı sürelerde elektrik kesintileri yaşanacak. İşte Antalya’da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler ve Antalya’da elektrik kesintisi yaşanacak mahalleler. Antalya’da hangi ilçelerde elektrik kesilecek, Antalya’ya elektrik ne zaman gelecek? İşte detaylar haberimizde!

AKSU ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ALTINTAŞ,ALTINTAŞ Mah.,MERKEZ ALTINTAŞ,MERKEZ ALTINTAŞ Mah.

KEPEZ ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

MERKEZ BARAJ Mah. 5893 Sk.,MERKEZ BARAJ Mah. 5904 Sk.,MERKEZ BARAJ PROF.DR.NECMETTİN ERBAKAN,MERKEZ BARAJ TURGUT ÖZAL,MERKEZ HABİBLER 5650,MERKEZ HABİBLER ELMALILI HAMDİ YAZIR,MERKEZ HABİBLER Mah. 5634 Sk.,MERKEZ HABİBLER Mah. 5640 Sk.,MERKEZ HÜSNÜ KARAKAŞ Mah. 3622 Sk.

GÜNDOĞMUŞ ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16.00

ANTALYA, GÜNDOĞMUŞ,MERKEZ KARABUL,MERKEZ KARABUL Mah.

ALANYA ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:30 – 16:30

ANTALYA,ALANYA,MERKEZ KESTEL ALANTUR İLKOKULU,MERKEZ KESTEL Mah. ALANTUR İLKOKULU Sk.,MERKEZ KESTEL Mah. ÇÖKELE Sk.,MERKEZ KESTEL ÇÖKELE

DÖŞEMEALTI ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ANTALYA,DÖŞEMEALTI,MERKEZ YENİKÖY 37,MERKEZ YENİKÖY 531,MERKEZ YENİKÖY Mah. 326 Sk.,MERKEZ YENİKÖY Mah. 531 Sk.

SERİK ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ANTALYA,SERİK,MERKEZ KADRİYE ÇAKALLIK

GAZİPAŞA ANTALYA’DA ELEKTRİK KESİNTİSİ

09:00 – 16:00

ANTALYA,GAZİPAŞA,MERKEZ İNCEĞİZ MERKEZ,MERKEZ İNCEĞİZ Mah. KEÇELER/1

MERKEZ İNCEĞİZ Mah. ÜRÜNLÜCE Sk.,MERKEZ İNCEĞİZ ÜRÜNLÜCE

BEYREBUCAK Mah. İBRAHİMLER

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDİR?

Elektrik kesintisİ nedenlerinden biri olan elektrik arızası, elektriğin son tüketiciye ulaşmasını sağlayan iletim hatlarında olabileceği gibi, evlerin, dükkanların veya işletme alanlarının elektrik tesisatında meydana gelebilir. Tüketicilerin elektrik arızasının planlı olup olmadığını bilmesi hazırlıklı olması açısından önemlidir.

ELEKTRİK KESİNTİSİ NEDEN OLUR?

Elektrik kesintileri genellikle planlı yapılır. Ancak bazen elektrik kesintileri çalışma ve arıza sebebiyle de gerçekleşebilir. Elektrik kesintileri ilinizin bağlı bulunduğu elektrik şirketi tarafından duyurulur. Ancak bir duyuru yapılmadıysa ilinizin bağlı olduğu elektrik şirketini, arayıp kesintinin nedenini sorabilirsiniz.

ELEKTRİK KESİLİNCE NE YAPILIR?

Elektrik kesintileri planlı olduğu ve çoğunlukla önceden bilindiği için önlem almak hayatınızın kolaylaşması açısından faydalı olacaktır. Elektrik kesildiğinde evde ve iş yerlerinde elektrikle kullanılan aletler konusunda dikkatli olmak, kontrol etmek gerekir. Özellikle elektrikle devamlılığını sağlayan büyük iş yerleri, fabrika ve atölyelerde ise ekstra güç tarzında daha farklı bir çözüm üretmek önemli olacaktır.

BU HABER DE DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR: Kaş'ta sazlık alanda yangın çıktı

En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.